[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toolbox'tan 19'u tuşlamama rağmen sistem Bluetooth hoparlörümü görmüyor. Öneriniz nedir hocam? @OgnitorenKs

Eki Görüntüle 1151827
Bakıyorum hocam.
@AJFA hocam arama bölümüne hizmetler yazıp açılan bölümden görselde görülen bölümleri manuel yapıp başlatın. (Sağ tık yapıp özellikler dedikten sonra devre dışı bölümünü manuel yapın). Komut dizisinde yaptığım basit bir hata yüzünden aktif etmiyormuş. demand yazacağım yere manuel yazmışım :) Kodları güncelleyip yorumlara bırakacağım.
1630183264452.png

Before-After Fps değerlerini gösteren bir video yapsaydınız çok güzel olurdu.
Yapmak isterdim ancak elimde yeterli donanım yok. Sanal sistem üzerinde yapacağım testlerde elde edeceğim değerler normalde alacağım değerlerden %3-4 kayıplı olacağından gerçek sonuçları vermezdi.

Son düzenleme:
1) Hocam simgeler şu şekilde gözüküyor: Eki Görüntüle 1152034
2) Toolbax üzerinde mavi renkli olanları tuşlayınca (Örnek: 8. Discord) toolbax ekranı yanıp sönüyor ve indirme gerçekleşmiyor.
3) wget.exe system32'de bulunmuyor.
1 - Kısayol düzelt.reg indirin, çalıştırın çıkan uyarıya evet deyin sonra Cache Temizleme.bat indirin ve çalıştırın.
2 - 3 - wget.exe dosyasını System32 içine atınız.

Gün içinde link güncelleme yapacağım. Bu hatalar giderilmiş olacak. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.
İndirme linki yenilendi. Yaptığım düzenlemeler;
Kısayol simgeleri yeniden eklendi.
Toolbax hataları giderildi.
Cache temizleme, toolbax içinde 21 numaralı işlem olarak eklendi.

Son düzenleme:
Hocam! Ntlite ile ''Windows Güvenliği'' ni nasıl kaldırdınız? Ben böyle bir seçenek bulamadım. Defender tikini kaldırınca bağlı olarak gelen kısma hepsi dedim ama sistemi kurdum şimdi hala duruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı