[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
https://drive.google.com/file/d/1WzPcsmklJdVHDf6Nq-2JWRtGBK7rar7o/view?usp=sharing

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam.
Hocam bende de bu sorun ortaya çıktı aslında sorun denilemez çok küçük bir şey fakat düzeltmek istiyorum. Sorum şu Explorer'i yeniden açmam yavaşlamaya sebep olur mu? Şu ana kadar kullandığım en hızlı Windows 10'da bozmak istemiyorum.
@OgnitorenKs

Explorer'ın zaten yeniden başlaması gerekiyor hocam.
Bu soruna neden olan şey kısayollardan kısayol işaret simgesini kaldırmamdı. Onun için reg kaydı yayınlamıştım. Ben test ettiğim sistemlerde bu şekilde sorunu çözdüm. Şu an sizde kısayollarda kısayol simgesi var mı? Yok ise kısayol işaretinlerini düzeltmek için kısayol düzelt.reg dosyasını indirin ve çalıştırın. Bundan sonra Cache Temizleme.bat çalıştırınız.

Evet hocam kısayol simgesi var. Fakat açık programları görev çubuğunda gruplaştıramıyorum.

Hocam o sorun hoşuma gitti düzeltmek istemiyorum . Fakat disk genişletemiyorum onu nasıl halledebilirim?

Windows 11 ile aralarındaki performans farkının testi yapılacak mı?
@OgnitorenKs

Son düzenleme:
Ayrılmamış alanı oluşturup tekrar sil yeniden dene.

Olmaz ise farklı programlar deneyeceğiz.

Olmuyor hocam maalesef. Bu sorun daha önce de başıma geldi, 509 MB'lik kurtarma alanı yüzünden galiba. Yardımlarınızı bekliyorum.
Düzenleme: Bu video ile çözdüm. Teşekkürler Technopat

Windows 11 ile aralarındaki performans farkının testi yapılacak mı?
@OgnitorenKs
Normal Windows 10 ve düzenlenmiş Windows 11 ile kıyaslama yapmayı düşünüyorum. Nihai sürüm çıktıktan sonra hepsini hazırlayacağım.
Olmuyor hocam maalesef. Bu sorun daha önce de başıma geldi, 509 MB'lik kurtarma alanı yüzünden galiba. Yardımlarınızı bekliyorum.
Düzenleme: Bu video ile çözdüm. Teşekkürler Technopat
Mesajlara biraz geç bakıyorum. Malum Windows 11 ve 21H2 nihai sürüm çıkacak. Ben de Toolbax'a farklı ayarlar eklemekle meşgulüm.
@er4n yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…