[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boşuna format attım o zaman. 5 PC var ve bağlanamıyorum. Çok saçma bence. Uzak masaüstü bileşenleri sildiniz, düzenlerseniz iyi olur. Kaldıranlarda uzak masaüstü yazmışssınız, kaldırmayın uzak masaüstünü.
Sonraki güncellemede silmeyeceğimi yorumlarda bir arkadaşa yazmıştım. Yaşadığınız sorun için üzgünüm keşke çözüm olsaydı.
Hocam merhabalar, iyi günler. Sistemi sadece 3 4 tane oyun üzerinde test ettim.
Oyun performansında %3-%10 arası oyuna göre değişen performans artışı gözledim.
Ciddi manada gözle görülür bir artış söz konusu ve bilgisayar daha stabil bir performans sergiliyor.
Teşekkür ettim katkılarınız için.
Deneyimlerinizi aktardığınız için çok teşekkür ediyorum.

Hocam elinize sağlık detaylı bir çalışma olmuş. Eski warezcileri anımsattı paylaşım, hala Custom Windows görmek güzel.
Ancak sitede katılımsız program yasak mı bilmiyorum ama pek tercih edilmiyor sanırım buralarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonraki güncellemede silmeyeceğimi yorumlarda bir arkadaşa yazmıştım. Yaşadığınız sorun için üzgünüm keşke çözüm olsaydı.

Deneyimlerinizi aktardığınız için çok teşekkür ediyorum.

Çözdüm. Hizmetlerden uzak masaüstü servislerini başlattım ve tüm PC'lerime bağlanabildim.

Hocam elinize sağlık detaylı bir çalışma olmuş. Eski warezcileri anımsattı paylaşım, hala Custom Windows görmek güzel.
Ancak sitede katılımsız program yasak mı bilmiyorum ama pek tercih edilmiyor sanırım buralarda.
Teşekkür ederim hocam. Genelde nasıl yapıldığını anlatarım ancak hazır bir sistemde yayınlamak istedim.

Toolbox içinde crackli yazılım bulunmuyor. Yalnızca programlar offical sitelerinden indirilip sessiz kurulum parametresi ile kuruluyor. Ben bu işlemleri .bat üzerinden otomatikleştirdim. Kendim için hazırlamıştım. Sonra bu tarz çalışma yapmak isteyenlere örnek olması ve kullanıcıların da faydalanması için paylaşmaya karar verdim.
Çözdüm. Hizmetlerden uzak masaüstü servislerini başlattım ve tüm PC'lerime bağlanabildim.
İşe yaramasına sevindim hocam. Daha önceki arkadaşta işe yaramayınca önermedim. Sorunu çözmenize sevindim.

Teşekkür ederim hocam. Genelde nasıl yapıldığını anlatarım ancak hazır bir sistemde yayımlamak istedim.

Toolbox içinde crackli yazılım bulunmuyor. Yalnızca programlar offical sitelerinden indirilip sessiz kurulum parametresi ile kuruluyor. Ben bu işlemleri .bat üzerinden otomatikleştirdim. Kendim için hazırlamıştım. Sonra bu tarz çalışma yapmak isteyenlere örnek olması ve kullanıcıların da faydalanması için paylaşmaya karar verdim.

İşe yaramasına sevindim hocam. Daha önceki arkadaşta işe yaramayınca önermedim. Sorunu çözmenize sevindim.

Anladığım kadarıyla bu sitede Windows ISO modifiye etme gibi şeyleri anlatıyorsunuz genelde. Kullanıcılar için hazır ISO vermişsiniz elinize sağlık, ayrıca programların resmi olmasına sevindim. Tecrübeli gözüküyorsunuz.
Kolay gelsin

Hocam ISO'da KMSpico mu var?
Screenshot_1.png

Windows Store var mı? Ona göre indireceğim.

Hayır hocam, sistem içine eklediğim illegal bir yazılım yok.

Store'u silmedim. Sorunsuz çalışmaktadır.

Tamamdır hocam. Ayrıca bir sorum daha var. Daha önce böyle işletim sistemlerini hiç kullanmadım. İndirmek istediğim bir şeyi nasıl toolboxtan indireceğim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı