[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Store'de ilk başta 0x000000005 diye bir hata verdi, sonradan edge üzerinden girerek çözdüm. Şu an Xbox uygulamasına girince direk kapanıyor. Ne yapmalıyım?
Edit: Web sitesinden exe versiyonuyla kurdum aynı.
Aşağıda hazırladığım .bat dosyasını çalıştırın.
Aşadağıki dosyayı indirin. DoSvc.zip dosyasının içinde yer alan DoSvc klasörünü masaüstüne atın. İçerisinde yer alan DoSvc.bat dosyasını sağ tık yönetici olarak çalıştırın. İşlemi yapacaktır.
DoSvc.zip

Hocam yeni ISO çıkacak mı, yoksa bunu kuralım mı?

Hocam ellerine sağlık çok iyi olmuş hızlı ve tepki süresi çok iyi ve sistemde HDD var bir de bir dahakine lütfen ekran görüntüsü kısayolu da olsun geri kalan her şey çok iyi.
@OgnitorenKs

Hocam ellerine sağlık çok iyi olmuş hızlı ve tepki süresi çok iyi ve sistemde HDD var bir de bir dahakine lütfen ekran görüntüsü kısayolu da olsun geri kalan her şey çok iyi.
@OgnitorenKs
Hocam onu niye kaldırdım inanın bende bazen kendime soruyorum. Normalde her zaman bırakırım. Ancak bu sistem olabildiğince hızlı hale getirmek için hazırlarken böyle bir karar aldım. Sonradan sildiğim için pişman oldum. Yeni sistemleri hazırladım. Bugün test edeceğim. Bir sorun çıkmazsa yayınlamayı düşünüyorum. Bu sefer çok fazla bileşen çıkarmadım.
Hocam yeni ISO çıkacak mı, yoksa bunu kuralım mı?
Hocam bu akşam sorun olmazsa yayınlayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı