[Düzenlenmiş] Windows 10 (x64) 21H2 (Pro / Home / Home Single Language) performans sürümü v2

Hocam driveri kurdum yeniden baslatim oyun fpsi paslasacsm insallah duzelmistir.
Hocam test ettim düzeldi sanırım. 170-180-190-230-250

170'lere kadar duşmuyor du format attıktan 1 gun sonra 230 sabitti.

CS:GO test edemedim.

Hocam bir de PC acına googl, Görev Yöneticisi, otomatik acılıyor.

Son düzenleme:
Hocam bir de PC acına googl, Görev Yöneticisi, otomatik acılıyor.
Alttaki komutu uygulayın hocam;
[CODE title="CMD Yönetici olarak çalıştırın ve uygulayın"]
reg add "HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /v "RestartApps" /t REG_DWORD /d 0 /f
[/CODE]

Alttaki komutu uygulayın hocam;
[CODE title="CMD Yönetici olarak çalıştırın ve uygulayın"]
reg add "HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /v "RestartApps" /t REG_DWORD /d 0 /f
[/CODE]

Yaptım hocam. FPS'i nasıl attirabilirm başka 6 ms zor oynanılıyor osu.

Yaptım hocam. FPS'i nasıl attirabilirm başka 6 ms zor oynanılıyor osu.
Ekran kartı ayarları düzenlenebiliyorsa kaliteden performansa alın.

@Ozan Mehmet Haliç 'in konusuna bakınız. Yardımcı olabilir.

Ekran kartı ayarlarını yaptım.

Onun konusunu ınceledeım ve yaptım hocam.

@OgnitorenKs Hocam mikrofon aktif ama çalışmıyor. Driverı yüklü
Svchost Ram optimizasyonundan kaynaklanıyor. Çözümü var hocam öncelikle aşağıdaki komutu uygulayın;
[CODE title="CMD Yönetici olarak çalıştırın ve uygulayın"]reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control" /v "SvcHostSplitThresholdInKB" /t REG_DWORD /d 0x00380000 /f[/CODE]

Yukarıdaki kodu uyguladıktan sonra yeniden başlatın ve ilk adımı kontrol edin. Olmazsa diğer adımlardan devam edin.
Çözüm 1;
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Ayarlar > Gizlilik > Mikrofon > Uygulamaların mikrofonunuza erişmesine izin verin > Kapalı ise açık yapın > Alt bölümde uygulamalar ve izin durumları olur kapalı olan durumlarda sizi engelleyen bir durum olup olmadığını kontrol edin. Var ise açık duruma getirin. Yine alt bölümden devam edin > Masaüstü uygulamalarının mikrofonunuza erişmesine izin verin > kapalı ise açık yapın.
Çözüm 2;
Denetin Masası > Donanım ve Ses > Ses > Kayıt bölümünden mikrofonunuza sağ tıklayın > Varsayılan iletişim aygıtı olarak ayarlayın seçin.
Çözüm 3;
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Sorun Gider > Ek sorun gidericiler > Ses Kaydetme > Sorun Gidericiyi çalıştır'a basın.
Çözüm 4;
Yüklü Driver'ı silin. Ses driver'ını yeniden indirin. İndirdiğiniz ses driver kurulum dosyası üzerine sağ tıklayın > Özellikler > Uyumluluk > Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu: kutucuğunu seçili yapıp Windows 7 veya Windows 8 seçin > Tamam tıklayın ve sonra yükleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…