Düzensiz-dağınık kıvırcık saç

furkh

Decapat
Daha fazla  
Saçlarım doğuştan dalgalı-kıvırcık. Neredeyse her saç modelini denedim yanlar kısa üst kıvırcık, her yeri kıvırcık, boynuma kadar uzattığım oldu. Fakat 17 senedir olmayan şey şu 3 aydır yedi bitirdi beni. Saçlarım şu an şu aşağıdaki elemanın saçının neredeyse aynısı;
1688034799759.png

Normal head and shoulders şampuan kullanıyordum saçımı kabartmaya başladı, saçlarım kepeklenmeye başladı. Şampuan kabartınca bende normal hacı şakir sabunuyla yıkamayı denedim kabarma falan olmadı ilk hafta güzel kullandım daha sonra bir önceki kepeğin 2 3 katı kadar kepeklendi saçlarım, elektriklenmeye başladı saçlarımın üstleri düz sadece altları bukle olmaya başladı.
Her sabah saçımı yıkamak zorunda kalıyorum çünkü saçlarım bir yerde toplanıyor sanki gece üstüme yıldırım çakmışta öyle uyanmışım gibi uyanıyorum haliyle bir yere gideceksem 2 3 saat önceden kalkmak zorunda kalıyorum. (sabah ekmek almaya gidemiorum annem dövüyor )

1688035118186.jpeg

Kestir demeyin benim saçım her boyutta aynı duruma giriyor, saçı düzgün insan gibi bir saça çevirecek şampuan, krem önerebilirseniz çok sevinirim.
Daha önce saç köpüğü kullanmadım işe yarar mı?
Evdekilerde saçıma perma yaptıralım deyip duruyorlar çözüm olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı