Dumbell ve Z bar önerisi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dumbell ve Z bar almak istiyorum. Mümkünse çok pahalı olmasın ve kalitesi de çok dandik olmasın. Dumbell'de kullandığım ağırlıklar 5, 7.5, 10. Barda kullandıklarım ise 10 ve 15. Bu bilgilere göre ihtiyacımı mümkün olduğunca karşılayabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz?

Arkadaşlar maksimum 500TL olursa güzel olur. Bu civardaki bazı ürünlerin incelemelerini izledim. Hiç biri kaliteli değil ama işimi görürler. Sizce almaya değer mi?

Son düzenleme:
Dumbell'de kaç tekrar yapıyorsunuz hocam?

Ben aldım ürünü. 1 ay olacak hatta. :D
Onu sormamıştım ama olsun 😀 14 yaşındayım, evde kendi sporumu yapmaya başlamam gerektiğini düşünüyorum hocam vücudum elverişli. Ama sadece ağırlık kaldırmam işe yaramayacak, yemek olarak vs. neler yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

Onu sormamıştım ama olsun 😀 14 yaşındayım, evde kendi sporumu yapmaya başlamam gerektiğini düşünüyorum hocam vücudum elverişli. Ama sadece ağırlık kaldırmam işe yaramayacak, yemek olarak vs. neler yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

Bunları sorman gereken kişi emin ol ben değilim. Bence bir konu aç. Bunlardan anlayan kişiler yazar illa.

Yeni konular

Geri
Yukarı