Dungeon Rampage tekrar çıkıyor!

BeratKzmz

Hectopat
Çoğunuzun oynadığını düşündüğüm dungeon Rampage 25 Aralık 2024'te tekrar çıkıyor!
Remake yapılan Discord sunucusu şu an aşırı aktiflik gösteriyor ve yetkililer 25 Aralık 2024 saat 02.00'yi Alpha çıkışı olarak belirlemiş durumda.
Drr (dungeon Rampage remake) sunucusuna katılıp listedeki eşyaların adını ve görüntüsünü bulursanız Alpha'ya erken erişim de veriyorlar.
Oyunun bir severi olarak haberi olmayan arkadaşlara da duyurmak istedim, iyi sosyaller...

Bu eski Facebook oyunundan bahsediyoruz değil mi? Öyleyse çok mutlu olurum, severek oynuyordum zamanında. Herhangi bir resmi kaynak var mıdır? Konuda da bulunmuş olur.

Aynen ondan bahsediyorum hocam, sanırım Discord sunucusu linki paylaşmak yasak ancak internette dungeon Rampage remake Discord sunucusu diye aratırsanız bulabilirsiniz. Oradaki yetkililer gerekli açıklamayı yapıyor zaten. Açıkçası çıkacağından çok ümidim yoktu ancak son haftalarda ciddi bir çalışma ve tam olarak belirlenmiş bir çıkış tarihi var.
3 yıl önce aynı kişiler tarafından yayınlanmış demoya da şuradan ulaşabilirsiniz:
demo

Geri
Yukarı