Duo 2 GT220 Sistem Oyunlarda Çöküyor ve Mavi Ekran Veriyor

Wyrux

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistemim yandı zaten 15 yıllıktı melek oldu.
Meslek
bilmem daha öğrenciyim.
Her oyunumda bilgisayarım siyah ekran verip robotik sesler veriyor ve kapanıyor Dump dosya
  • Windows 7
  • SATA SSD 240GB (sistem)
  • 500GB HDD X2.
  • RAM: 4 GB DDR2.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT220.
  • İşlemci: Intel(R) 2 Duo 2.66GHz
  • Anakart: P5k SE

Kimse niye cevap vermiyor ayıp değil mi?

Son düzenleme:
Onu es geçtim CoD Warzone açmıyor :D

VIDEO_TDR_FAILURE Attempt to reset the display driver and recover from timeout failed.

Ekran kartı driverınızı kurmuşsunuz ama bir sıkıntısı var. Sorun driverda. Ya da yüklenirken sorun oluşmuş. DDU ile internetsiz güvenli modda tamamen kaldırıp attığım linkten game ready driverınızın en güncelini indirip kurun.
DDU
NVidia

hocam öyle yaptım fakat sonuç yine aynı
VIDEO_TDR_FAILURE Attempt to reset the display driver and recover from timeout failed.

Ekran kartı driverınızı kurmuşsunuz ama bir sıkıntısı var. Sorun driverda. Ya da yüklenirken sorun oluşmuş. DDU ile internetsiz güvenli modda tamamen kaldırıp attığım linkten game ready driverınızın en güncelini indirip kurun.
DDU
NVidia

hocam öyle yaptım fakat sonuç yine aynı
DDU ile internetsiz güvenli modda bilgisayarı başlatıp eski driverı silip moddan çıkmadan yeni driverı kurup yeniden başlattınız ve sorun devam mı etti? Dump raporu atın tekrar öyleyse. Mümkünse birkaç tane biriktirip atın.

DDU ile internetsiz güvenli modda bilgisayarı başlatıp eski driverı silip moddan çıkmadan yeni driverı kurup yeniden başlattınız ve sorun devam mı etti? Dump raporu atın tekrar öyleyse. Mümkünse birkaç tane biriktirip atın.

Tamamdır hemen minidump dosyasını bulup atacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı