Durduk yere ağlayabiliyorum

wildwolf23

Zeptopat
Daha fazla  
Arkaşlar size bir şey sormak istiyorum ben durduk yere istediğim zaman ağlayabiliyorum. Sizce bu normal mi sizde de oluyor mu böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaşlar size bir şey sormak istiyorum ben durduk yere istediğim zaman ağlayabiliyorum. Sizce bu normal mi sizde de oluyor mu böyle?

Sadece gözünüz mü sulanıyor yoksa ciddi ciddi ağlıyor musunuz? Eğer ki ağlıyorsanız gidin bir doktora görünün bende gözümden yaş akıtabiliyorum. Ama ağlamak bildiğin anormal bir durum hele ki durduk yere ise.

Asperger, otizm belirtisi bu ama tek bunların belirtisi değil. Depresyon olabilir. Anksiyete olabilir. Duygudurum bozukluğu olabilir. Psikolojik olmayabilir. Fakat yine de psikoloğa gidin. Gerçi durduk yere ağlayabiliyorsan isteyerek o zaman dediklerim olmayabilir. Asperger ve otizm belirtisine girebilir ama yine de fakat çok yetersiz bir belirti. Asperger ve otizmliler durduk yere ağlayabilir ama istek dışı olmayabiliyor. Burası teknoloji ile ilgili forum. Daha yüksek ihtimal yani ama olmama ihtimali de var.

istek dışı degil istediğimde yapabiliyorum hüngür hüngür degil gözüm sulanıp 1-2damla yaş çıkıyor

acaba yetenek olabilirmi
Asperger veya otistik bir durumdan kaynaklı ise yetenek olarak görülebilir belki ama onca olasılık var. Yani tek bunla çıkarım yapmam pek mantıklı olmaz.

psikologuma her ýil muayneye gidiyorum zaten ve bu sorunu belirttim ve hiçbir sorun yok dedi yeteneğin olabilir demişti yillar önce
Muhtemelen normal çıkacak ama sorunun psikolojik mi yoksa başka bir şey mi onu anlamak gerek. Ondan istersen bu testte bak. Psikologlar fark etmeyebiliyor. İngilizce: Aspie Quiz Türkçe: Aspie-quiz çünkü Aspergerler ve otizmlilerde aynısını yapabiliyor. Fakat bundan kaynaklı değilse ve bağışıklık gibi şeylerle ilgisi yoksa yetenek olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı