Durduk yere mavi ekran

Halileo Halilei

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım son zamanlarda durduk yere mavi ekran vermeye başladı ve bir iki kere falanda değil sürekli mavi ekran alıyorum lütfen yardımcı olur musunuz? Ben donanımdan şüpheleniyorum fakat laptop kullanıyorum arkasını açmak için yerterli bilgim yok.

Neden etiketlediğim kişiyi kaldırdınız?
Ben kaldırmadım. Gereksiz görülmüş ki moderasyon tarafından kaldırılmıştır.

Bir kişinin bütün sorulara cevap vermesi mümkün değil. O yüzden her mavi ekran konusuna aynı kişinin etiketlenmesini doğru bulmuyorum. Zaten analiz videosu yaptım, yakında paylaşacağım, herkes öğrensin diye.

Bir kişinin bütün sorulara cevap vermesi mümkün değil. O yüzden her mavi ekran konusuna aynı kişinin etiketlenmesini doğru bulmuyorum. Zaten analiz videosu yaptım, yakında paylaşacağım, herkes öğrensin diye.

Bilmiyordum. Teşekkür ederim. Yalnız imzasında yazıyor "mavi ekran" hatalarına etiketler misiniz, diye.

Çok teşekkür ederim yardımın için sitede yeniyimde dosyaları nasıl atabileceğimi bilmiyorum :D.

Özür dilerim şimdi anladım nasıl yapacağımı inşallah doğru yapmışımdır Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Özür dilerim meşgül ediyorum galiba şimdi becerebildim xd asdf

Cevaplamayı unutmuşum yine de bildirim geliyor mu bilmiyorum ama ben gene cevaplayayım.

BIOS, chipset, ekran kartı driverlarını güncelle.
CMD'den sfc/scannow komutu ile bozuk dosyaları tarat. %100 olunca yeniden restart at ve tekrar mavi ekran verirse yazarsın.

Geri
Yukarı