Durduk yere virüs bulaşır mı?

• Konuyu başlatan nemo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Merhaba, arka planda Kaspersky gibi Av'ler açık bırakmak istemiyorum. Genelde internette YouTube gibi güvenilir bilindik sitelerde geziyorum, korsan ile hiçbir alakam yok. Antivirüs programı olmadan dolaşsam durduk yere virüsün bulaşma ihtimali var mı? Yani yapsam yapsam Google'da görsellerden fotoğraf indiririm. Bu bile tehlike arz edebilir mi? Düşünceleriniz?

Yanlış anlama ama yıllardır torrenten indirmeler yapan birisiyim hiç virüs bulaşmadı ya da yavaşlama olmadı hiç bilgisayarımda yaşınız kaç bilmiyorum ama 2000. nesil ve sonrası gerçekten çok düşüncesiz olarak yetiştirilmiş parası olan insanlar korsan kullanmayın bunu kullanmayın diyerekten ve virüs bulaşır diyerekten yeni nesillerin hafızaları kazınmış durumda virüs bulaşsa bile format atarsın olur biter bence virüsleri bu kadar abartıp tepki vermeyiniz.

Yanlış anlama ama yıllardır torrenten indirmeler yapan birisiyim hiç virüs bulaşmadı ya da yavaşlama olmadı hiç bilgisayarımda yaşınız kaç bilmiyorum ama 2000. nesil ve sonrası gerçekten çok düşüncesiz olarak yetiştirilmiş parası olan insanlar korsan kullanmayın bunu kullanmayın diyerekten ve virüs bulaşır diyerekten yeni nesillerin hafızaları kazınmış durumda virüs bulaşsa bile format atarsın olur biter bence virüsleri bu kadar abartıp tepki vermeyiniz.
Peki torrentin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız?

Bilgisayarımda önemli dosyaları nasıl kurtaracağım? Kredi kartı bilgilerime erişilirse ne olacak? Steam gibi hesaplarımın şifreleri değişse falan kim uğraşacak bir ton iş. Yaşım 22, bin dokuz yüz doksan dokuzuncu nesilim. :D

Bilgisayarımda önemli dosyaları nasıl kurtaracağım? Kredi kartı bilgilerime erişilirse ne olacak? Steam gibi hesaplarımın şifreleri değişse falan kim uğraşacak bir ton iş. Yaşım 22, bin dokuz yüz doksan dokuzuncu nesilim. :D

Steam Guard'ın olduğu sürece kimse kıramaz o hesapları ve torrentede karşı bir insansınız bu konuya açarak her şey açığa çıkıyor zaten insanlar ne yaptıklarını bilmiyor ki gidip bir virüs yazılımına bile para verıyorlar yazık.

Sen o virüsü farkedene kadar hesap bilgilerini alıp hesabındaki parayı aldıkları zaman ne yapacaksın acaba merak ettim. Ayrıca korsan oyun emek hırsızlığıdır o şirkette çalışanların hakkına girmiş oluyorsunuz.

Sen o virüsü farkedene kadar hesap bilgilerini alıp hesabındaki parayı aldıkları zaman ne yapacaksın acaba merak ettim. Ayrıca korsan oyun emek hırsızlığıdır o şirkette çalışanların hakkına girmiş oluyorsunuz.

Aynen adamlar zaten seni düşünüyorda sanki o kadar dil desteği getirip senin ülkenin dilini getirmiyor şimdi diceksin başkası tarafından yönetilen ezberci beyninle bizler Torrent kullandığımız için getirmıyorlar dersin Ruslar bile daha çok bizden Torrent kullanıyor ama onların her dili oyunlarda var böyle ezberci zihniyet hareketlerinizi bırakın çocuklar daha neyi nereden indirceğini bilmiyor Google'dan dosya indiğini bilmiyor o dediğin şey Steam'de var mı diyorlar yazık cidden yazık.

Steam Guard'ın olduğu sürece kimse kıramaz o hesapları ve torrentede karşı bir insansınız bu konuya açarak her şey açığa çıkıyor zaten insanlar ne yaptıklarını bilmiyor ki gidip bir virüs yazılımına bile para verıyorlar yazık.

Yanlış cümle antivirus ekstra güvenlik sağlar ben kullanıyorum, gayet de fiyatları uygun ve performansı güzel, virus girince hesaplar gidince açarsın konu hesap nasıl geri nasıl alınır diye 😉

Geri
Yukarı