Durduk yere WhatsApp kodu geliyor

Hit12

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : Nvidia RTX 2060 , Ram : 16384MB , İşlemci : AMD ryzen 5 3600 6-core Processor 12CPU 3.6 Ghz , Anakart : MS-7B84
Merhaba az önce telefonuma Arapça bir şekilde 3 4 defa WhatsApp doğrulama kodları gelmeye başladı.
Uygulamaya girdiğimde "hesabınıza erişilmeye çalışıyor siz değilseniz bunları uygulayın" diye bir mesaj çıktı ve 10 15 defa "+1 754 227 6336" Florida kodlu bu numara arıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim, şu anlık sadece engellemek zorunda kaldım numarayı.

Sanırım birisi numaranızı bulmuş ve whatsapp hesabınıza numaranızı girerek girmeye çalışıyor. Bilmiyorum ne yapılabilir ancak sakince numarayı engelleyip, karşıdaki adamın pes etmesini beklemek mantıklı olur. Telefonunuz normalse gelen kodu da sizden alamazlar. Alamazlarsa da giremedikleri için bir sorun olmaz.

Sanırım birisi numaranızı bulmuş ve WhatsApp hesabınıza numaranızı girerek girmeye çalışıyor. Bilmiyorum ne yapılabilir ancak sakince numarayı engelleyip, karşıdaki adamın pes etmesini beklemek mantıklı olur. Telefonunuz normalse gelen kodu da sizden alamazlar. Alamazlarsa da giremedikleri için bir sorun olmaz.

Bende öyle düşünüyorum engellemek yeter beni korkutan kısmı kodun Arapça gelmesi çok garip geldi bana.

Bende öyle düşünüyorum engellemek yeter beni korkutan kısmı kodun Arapça gelmesi çok garip geldi bana.
Ya o bir sorun değil, ben telefonu fransızcaya alıp kod atsam fransızca gelir, yani adam belki de arap bir yurt dışında yaşayan normal insandır. (Yani normal derken, sizinle uğraşıyor ama bir şey yapamaz.)

Aynısı kuzenim bana yapıp trollüyordu. Birisi sizi işletiyor bence. Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı