DurmaPlay alışveriş deneyimi

Sevgili dostlar bugün DurmaPlay hakkında bilgilendirme yapmak istedim.

Eminimki çoğumuz ucuza oyun almak ister fakat sizinde bildiğiniz üzere çoğu site çalınan hesapları satıyor.

Ben de Technopat ailesi olarak korsana destek vermiyorum bu yüzden oyun için gönül rahatlığıyla DurmaPlay üzerinden alabilirsiniz.

BF serileri, FIFA vb. oyunlar gayet ucuzdur. GTA 5'de her zaman 85 TL'dir.

Ben de buradan alışveriş yapmış biri olaraksiz değerli dostlarımın aklındaki soru işaretini kaldırmak için yazıyorum.

Rahatla alışveriş yapabilirsiniz. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende Football Manager 2020 almıştım gayet sorunsuz bir alışveriş olmuştu. 20 gün önce aldığımda daha ucuzdu şuan biraz daha pahalı. Sanırım arada bir fiyatlar biraz daha iniyor.

GTA 5, sayısız Steam cüzdan kodu, Spotify üyeliği, FIFA 20, pes 2018 şuan aklıma gelenler. Zaman zaman aksilikler yaşadım ama müşteri hizmetleri çok çabuk döndü ve çözdü.

GTA 5, sayısız Steam cüzdan kodu, Spotify üyeliği, FIFA 20, pes 2018 şuan aklıma gelenler. Zaman zaman aksilikler yaşadım ama müşteri hizmetleri çok çabuk döndü ve çözdü.
Aynen.👍
Evet bende Football Manager 2020 almıştım gayet sorunsuz bir alışveriş olmuştu. 20 gün önce aldığımda daha ucuzdu şuan biraz daha pahalı. Sanırım arada bir fiyatlar biraz daha iniyor.
Aynen benim Bf 1 aldığımda 60 idi fakat şu an 45 tl.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı