Durmaplay güvenilir mi?

Denizz0

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Steam'de olmadığı için Durmaplay'den Pes 2020 alacağım ama hiç alışveriş yapmadığım için güvenliğinden emin olamıyorum. Alışveriş yapan veya bilgili olan biri varsa güvenilir olup olmadığını söyleyebilir mi ?

Öncelikle herkese merhaba. Steam'de olmadığı için DurmaPlay'den PES 2020 alacağım ama hiç alışveriş yapmadığım için güvenliğinden emin olamıyorum. Alışveriş yapan veya bilgili olan biri varsa güvenilir olup olmadığını söyleyebilir mi?

Güvenilir fakat bazı ürünleri kazık. Siz hangi platforma alacaksınız?

Öncelikle herkese merhaba. Steam'de olmadığı için DurmaPlay'den PES 2020 alacağım ama hiç alışveriş yapmadığım için güvenliğinden emin olamıyorum. Alışveriş yapan veya bilgili olan biri varsa güvenilir olup olmadığını söyleyebilir mi?

Güvenilir. Yıllardır aktif olan bir site kendisi. Zamanında Battlefield 3 almıştım.

Hocam platform önemli nereye? PC'de bir sürü platform var ya da siz DurmaPlay linkini atın.

Hocam bu ürün uygunmuş bazı ürünleri kazık oluyor.

@Denizz0 merhaba ürünü aldınız mı acaba aldıysanız bir sıkıntı yaşadınız mı ürün Steam de hiç görünmüyor çünkü ayrıca Full versiyonmu geliyor PS4 de ki gibi normal maç yapılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı