DurmaPlay Şikayeti

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Başlıkta da gördüğünüz gibi DurmaPlay adına bir şikayetim var ve ne yapmam gerekeceğini bilmiyorum. Technopat Sosyal'e bir danışayım dedim. Ben de kendime yan hesap açıp CS:GO almak istemiştim. Benim İninal Kartımda 16 TL vardı. Maalesef Steam'a 15 TL yatırılmıyordu. DurmaPlay'den 15.38 TL'ye CS:GO kodu aldım yani öyle almıştım. Daha sonra yaz indirimleri bitti Steam hesabıma girdim kodu yazdım ve Steam hesabıma 14 TL geldi. Bu nasıl oluyor?

Güvenilir sitelerden cüzdan kodu alabilirsiniz. Steam'in para yükleme servisi başlı başına dert. Bir tek ben de mi sorun bilmiyorum. Uzun zamandır cüzdan koduyla hallediyorum memnunum.

Öyle olmuyor işte. CS:GO satın almak istersem bana yükleme seçeneği sunuyor 10 TL 25 TL falan.
Steamda öyle bir durum söz konusu değil. Sepete ekleyip alabilirsin ne kadarsa ücreti. O mikktarları yatıracaksın diye bir durum yok. 16.80 lira bile çekiyor kartında varsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı