Durmaplay ve CoD MW

Her ne kadar üzücü bir olay olsa da, bence sitenin suçu yok gibi duruyor. Blizzard ve Activision ürünlerini uzun zamandır kullanırım, paragöz bir oluşum. Normal geldi bana ben böyle bir şey olacağını da düşünüyordum. Daha uyguna satmak istemez çünkü kendi sitesi varken.

Birkaç önce Durmaplay.com üzerinden Call of Duty Modern Warfare ön siparişi verdim ve benim gibi, muhakkak benden önce de sipariş vermiş olan insanlar kodlarını bu günlerde bekliyorlar. Canlı destek üzerinden bu konuyla ilgili sorusunu soran bir arkadaşım resimde ki cevabı alıyor. Nasıl olabiliyor böyle bir şey anlamıyorum, ne oldu da iptal etti? Önceden kodlar atılamaz mıydı? Önceden DurmaPlay'den ön siparişli bir alışveriş yapan var mı? Böyle bir şey tecrübe etmiş olan var mı? 30 gün ne demek ya? Aşırı saçma bir olay. Eki Görüntüle 451383
Olurda almak isterseniz Durmaplay kullanmayın.
O site gayet iyi alışveriş yapmıştım. Adam açıklama yapmış ama gereksiz tribe girmişsin arkadaşım? Oyun piyasaya çıktığında kodlar paylaşılacak diye biliyorum. Erkenden alman erkenden oyuna gireceğin anlamına gelmiyor bildiğim kadarıyla.

O site gayet iyi alışveriş yapmıştım. Adam açıklama yapmış ama gereksiz tribe girmişsin arkadaşım? Oyun piyasaya çıktığında kodlar paylaşılacak diye biliyorum. Erkenden alman erkenden oyuna gireceğin anlamına gelmiyor bildiğim kadarıyla.
Tribe giren ben değilim arkadaşım, attığım başka birisinin konuşması.
VPN ile girip şuan baktım. Rus parasıyla 180 TL gözüküyor. 2000 ruble
Bende baktım da bir türlü göremedim ne kadar olduğunu. Nasıl yaptığını söyler misin?
Arkadaşlar mesajı ben yazmadım, sakin olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bak burada overwatch üzerinden anlatılmış. Bir bak istersen.

Kısacası b.net uygulaması ve onun çalıştırdığı agent.exe işleminin çalışmadığından emin olman gerekiyor. Sonrasında VPN ile rusya üzerinden battle.net e girip adres bilgilerinin ve zipcode'unun rusyaya ait olduğu bir hesap açmalısın.
VPN açıkken bu hesabına giriş yaparak 1999 rubleye oyunu satın alıyorsun. Ve işlem tamamlanıyor.

Sonrasında oynamak için VPN açmak zorunda değilsin. Dilediğin bölgenin sunucularında oynayabilirsin EU, US, Asia farketmez.

Şunu da ekleyeyim; Bankaya göre değişiyor da olabilir, 1999 ruble ile yaptığın ödemeyi kredi kartına dolar olarak çevirdiği için benim ekstreye 30-32 dolar gibi bir miktara denk geldi. max 180₺ tutuyor anlayacağın.

Kısacası b.net uygulaması ve onun çalıştırdığı agent.exe işleminin çalışmadığından emin olman gerekiyor. Sonrasında VPN ile rusya üzerinden battle.net e girip adres bilgilerinin ve zipcode'unun rusyaya ait olduğu bir hesap açmalısın.
VPN açıkken bu hesabına giriş yaparak 1999 rubleye oyunu satın alıyorsun. Ve işlem tamamlanıyor.

Sonrasında oynamak için VPN açmak zorunda değilsin. Dilediğin bölgenin sunucularında oynayabilirsin EU, US, Asia farketmez.

Şunu da ekleyeyim; Bankaya göre değişiyor da olabilir, 1999 ruble ile yaptığın ödemeyi kredi kartına dolar olarak çevirdiği için benim ekstreye 30-32 dolar gibi bir miktara denk geldi. max 180₺ tutuyor anlayacağın.
Teşekkür ederim.

Daha önce çok alışveriş yaptım durmaplay ile malesef böyle bir sorun ile ilk kez karşılaştım iade talebi ettim parayı miktar kartınıza iade edilmiştir dedi artık gerisi bankada sanırım sorun olmaz umarım daha önce iade alan varsa paylaşabilir mi?

Hocam zamanında BF3 pre-order Rus key'i üzerinden yapmıştım ve oyun Rusça gelmişti. Bir süre İngilizce dil paketi beklemiştim. Aynı şeyi yaşama ihtimalim var mıdır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı