Durmaplay ve CoD MW

Hocam zamanında BF3 pre-order Rus key'i üzerinden yapmıştım ve oyun Rusça gelmişti. Bir süre İngilizce dil paketi beklemiştim. Aynı şeyi yaşama ihtimalim var mıdır?
Bende o zamanlarda almıştım. Dil paketi indiriyorduk vs. Burada battle.net ile alakalı bir durum var. Region kilidi vs olmadığı için eu sunucularına direkt olarak bağlanabiliyorsunuz. Oyunda dil seçimi yapılabiliyor. Ben henüz giremedim ancak 4 arkadaş aldık, dün geceden beri oynuyor hayırsızlar. Öyle birşey olsa muhakkak söylerlerdi. Ki aynı şekilde aylardır wow oynayan overwatch oynayan arkadaslar var.

Daha önce çok alışveriş yaptım durmaplay ile malesef böyle bir sorun ile ilk kez karşılaştım iade talebi ettim parayı miktar kartınıza iade edilmiştir dedi artık gerisi bankada sanırım sorun olmaz umarım daha önce iade alan varsa paylaşabilir mi?
Nasıl yani para iadesi karta mı yapılıyor ?

Adamlar orda yazmış isterseniz kartınıza iade, isterseniz site bakiyesi olarak %5 fazlasıyla verelim demişler. Sen yanlış anlamışsın.
Direkt olarak "karta iade" demiyor ki ama, "ödemiş olduğunuz tutarı iade edebiliriz (kaç ₺ yatırdıysan direkt iade edicek) ya da başka bir oyun alımında kullanmak isterseniz
Evet kart ile alışveriş yaptım çünkü.
Para iadesi gelince buraya bir not geçer misin rica etsem 😁

Bende o zamanlarda almıştım. Dil paketi indiriyorduk vs. Burada battle.net ile alakalı bir durum var. Region kilidi vs olmadığı için eu sunucularına direkt olarak bağlanabiliyorsunuz. Oyunda dil seçimi yapılabiliyor. Ben henüz giremedim ancak 4 arkadaş aldık, dün geceden beri oynuyor hayırsızlar. Öyle birşey olsa muhakkak söylerlerdi. Ki aynı şekilde aylardır wow oynayan overwatch oynayan arkadaslar var.
kardeş vpn açıp, rusya üzerinden kayıt oldum. Oyunu alacagım zaman vpn açıp direk alıyormuyuz

Birkaç önce Durmaplay.com üzerinden Call of Duty Modern Warfare ön siparişi verdim ve benim gibi, muhakkak benden önce de sipariş vermiş olan insanlar kodlarını bu günlerde bekliyorlar. Canlı destek üzerinden bu konuyla ilgili sorusunu soran bir arkadaşım resimde ki cevabı alıyor. Nasıl olabiliyor böyle bir şey anlamıyorum, ne oldu da iptal etti? Önceden kodlar atılamaz mıydı? Önceden DurmaPlay'den ön siparişli bir alışveriş yapan var mı? Böyle bir şey tecrübe etmiş olan var mı? 30 gün ne demek ya? Aşırı saçma bir olay. Eki Görüntüle 451383
Olurda almak isterseniz Durmaplay kullanmayın.
Durmaplay’den sadece NFS PAYBACK aldım. Ama ön siparişten değil. Koduda hemen dakikasında gönderdiler. Ön siparişten oyun alınmasını pek tavsiye etmem açıkçası.

COD MW oyununu Rusya üzerinden satın alırsak eğer normal Türkiye'den almış gibi Avrupa sunucularında sıkıntısız oynayabiliyor muyuz? Yani Türkiye veya Rusya'dan almanın bir farkı var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı