Dursun Çiçek: Temiz HDP'liler bakan olabilir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kürdüm ve Türk arkadaşlarım çok var. Çoğu beyni yıkanmış şekilde önüne gelen Kürde laf atıyor. Biz asla Türk düşmanı olmadık olmayız. Her şehit için ciğerimiz yandı. O insan katilleri ile aynı ırktan olduğum için utanıyorum.
Benim saba lafım yok dostum zaten. Benim derdim varlığı bile kabul edilmemiş olan Kürdistan'ın hayalini kuranlarla.

O parti yaptı, yan yana geldi arşiv falan atan var. Şaka mısınız siz? O yaptıysa sen yapmayacaksın, o zaman senin ondan ne farkın olacak? Onların yaptığı şeylerin aynısını sen de yapacaksan neden başka parti kurdun? Neyse çok açık kaldı konu anlaşıldı.

Kürd'üm ve Türk arkadaşlarım çok var. Çoğu beyni yıkanmış şekilde önüne gelen Kürd'e laf atıyor. Biz asla Türk düşmanı olmadık olmayız. Her şehit için ciğerimiz yandı. O insan katilleri ile aynı ırktan olduğum için utanıyorum.

Bir de sizin ırkın içerisinde faşistler var. Gerçi her ırkta var. O da cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
O parti yaptı, yan yana geldi arşiv falan atan var. Şaka mısınız siz? O yaptıysa sen yapmayacaksın, o zaman senin ondan ne farkın olacak? Onların yaptığı şeylerin aynısını sen de yapacaksan neden başka parti kurdun? Neyse çok açık kaldı konu anlaşıldı.
Mecbur yapmak zorunda. Oyları yetmiyor.

Bu topraklar bizim topraklarımız değil. Bu topraklarda yaşayan herkes bu toprakların sahibidir. Bu ülkenin milletidir.

İşte bu millet biz oluyoruz. Toprak bizim toprağımız, devlet bizim devletimiz, kimseye de toprak verilmez.

Amerikan gelse adam burada savaşıyor diye ona bırakalım toprağı. Savaştı ya can verdi.

Kürtleri kimsenin kayırdığı yok. 10 kişiden ikisi çıkıp biz Kürdistan kuracağız diyorsa herkesi bu kefenin içine koyacak değiliz. Kürtlerle yıllardır yaşıyoruz. Hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Kürdistanı kurmanın emperyalistlere de çok bağlantısı var. Çok uzak yerlere gider. Neyse daha gerek yok konuşmaya.
Kolaysa kurulsun aha biz buradayız işte.

Amerikan gelse adam burada savaşıyor diye ona bırakalım toprağı. Savaştı ya can verdi.
Ne alakası var. ABD yabancı bir devlet. Ama kürtler bu topraklardan. TC'den ayrılmak istiyorlar ve kan döküyorlar. Savaşın devam etmemesi için topraklarını verebiliriz. Onların hakları.

Dostum eğer ki teröristlerse yargı gereğini yapar. Türkiye Cumhuriyeti yargısı bunlara terörist olarak görmüyorsa bende görmem. Her partinin içinde böyle bozuklar çıkıyor ama onları da hapse atıyorlar örneğin Selahattin Demirtaş. HDP içinde terörist olmayanlarda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı