Sürekli bakan kızın amacı ne olabilir?

Walterwhite11

Femtopat
Daha fazla  
Aynı sınıfta olduğum bir kız bana her denk geldiğinde bakıyor. Benden hoşlandığı falan yok. Önceden yazmıştım, okulda konuşuruz deyip konuyu kapatmıştı. Yani hoşlandığı yok ama neden bana sürekli bakıyor olabilir anlamıyorum. Merak ettiğim için, belki tahmini olan olur diye soruyorum.

Sen baktığın için bakıyor olabilir. Veya senin dışında bir kac kişiyle daha bakisiyodur öylesine de bakıyor olabilir.

Yüz yüze konustun mu kızla?

Sen baktığın için bakıyor olabilir. Veya senin dışında birkaç kişiyle daha bakisiyordur öylesine de bakıyor olabilir.

Yüz yüze konustun mu kızla?

Ben bakmıyorum işte olay bu zaten amacı ne bana bakıyor sürekli arkadaşlarım da fark etti zaten durumu yüz yüze de konuşmadım telefonda ters yapınca

@Walterwhite11 hoslaniyo olabilir telefondan ters yapmasınin ana sebebi aynı okuldasiniz ve yanına gidip konuşmuyosun kıza direk ben senle okulda konuşmaya korkuyorum mesajı vermişsin ki öyle bir konus okulda sonra ona göre devam et baktın gerçek hayatta da tersliyor o zaman hoşlanmıyodur ama telefondan terslemesi normal gerçekte hiç konuşmadığı birini.

Yeni konular

Geri
Yukarı