Durup dururken eski arkadaşım yazmaya başladı

Bilmiyorum hocam günde 6 7 saat konuşuyorduk özellikle geceleri kesintisiz sahura kadar falan ama olabilir dediğiniz gibi. Ben nötr kalmaya çalışacağım zaten kokusu çıkar yakında diye düşünüyorum.
Hocam belki de yanlış anlamışımdır ama kız aldatılıyorken nasıl sizinle 6-7 saat konuşuyordu?

Böyle davranan insanların amacı ne biliyor musun? senle konuşmayı kesme sebebi hayatında başkası vardı seni istemedi. Muhtemelen ilişkileri bitmiştir veya araları bozulmuştur şimdi tekrar sana dönme çabasındadır ama inanma konuşma. Sen yüz verirsen tekrar samimi olursunuz sonra bir bakmışsın benim unutamadığım birisi var üzgünüm gibi şeyler yazarak hayatından yine çıkarır, bu durumlar böyledir.

Hocam belki de yanlış anlamışımdır ama kız aldatılıyorken nasıl sizinle 6-7 saat konuşuyordu?
Hocam ben yanlış ifade etmiş olabilirim. Kız benle tanışmadan 1 veya 2 yıl önce aldatılmıştı. Yani biz konuşurken olayın üzerinden aylar yıllar geçmişti.

Eski arkadaşım deyince dostun falan sandım, eski flörtün sıkılıp sana yazmış sadece anlattığın kadarıyla.
Dost gibiydik ama konuşma tarzı flört gibiydi zaten ben anlam veremiyorum bu flört olaylarına.

Hocam ben yanlış ifade etmiş olabilirim. Kız benimle tanışmadan 1 veya 2 yıl önce aldatılmıştı. Yani biz konuşurken olayın üzerinden aylar yıllar geçmişti.

La bırak kızı hocam. Sana işi düşünce dönen kızı ne yapacaksın? Anladık seviyorsunda bu kadar gururunu kaybetme dostum. Daha gençsin ya başka kız bul gözüne sok kıskançlıktan kendini yesin.

La bırak kızı hocam. Sana işi düşünce dönen kızı ne yapacaksın? Anladık seviyorsunda bu kadar gururunu kaybetme dostum. Daha gençsin ya başka kız bul gözüne sok kıskançlıktan kendini yesin.
Yok hocam zaten durup dururken yazan birine dönersem en sonunda yine bu şekilde kalacağım. O yüzden ben ilgilenmiyorum zaten neyin peşindeyse kokusu çıkar yakında.

Açık açık yürüyor bence. Hataya dayanamam demiş zaten önemsemeyin. Yaşattıklarını yaşatır size de.
Ciddiye almıyorum zaten içimden konuşmak da gelmiyor insan artık 1 kere hayır gelmeyen birine 2.kez güvenemiyor o yüzden uzak duracağım yakında kafasındaki düşünce ortaya çıkar zaten diye düşünüyorum hocam.

Merhaba, öncelikle uzun zamandır yoktum buralarda umarım hepiniz iyisinizdir.
Ben 4 5 ay önce bir kızla tanıştım ve kısa sürede bayağı yakın olduk günümün boş zamanının büyük kısmını onunla konuşmaya ayırıyordum sonra bir gün canı bir şeye sıkkın gibiydi ben de 2-3 kere neyin var falan diye sordum biraz darladım bir şeyi var zannedip. Daha sonrasında beni çok darlıyorsun biraz mesafe koyalım dedi, ben tabii istemedim ama sonra iyi bari deyip mesafe koyduk. Arada bir yazıyordum soğuk cevap veriyordu mesafe koyduğu için daha sonrasında bana yazma rica ediyorum dedi ben de eyvallah deyip o günden beri bir kere bile yazmadım ki 1 ay oldu ta ki düne kadar. 2 hafta önce iyi bayramlar yazmıştı sonrasında hiç konuşmadık lâkin dün "ne haber ne yapıyorsunnn" yazdı ve konuşmak istiyor gibiydi fakat zamanında beni üzdüğü için kısa cevaplar verip konuşmayı uzatmadım. Bugün ise WhatsApp durumuna fotoğraf attım "😍" bunu koymuş. Mesafe koyarken "sen çok iyi birisin seni çok seviyorum ama ben ufacık hata dahi olsa katlanamıyorum" demişti. Kafam çok karıştı kötü biri değil sadece aldatıldığı için güven problemi vardı ama ne yapacağımı bilmiyorum. Flört gibiydik ama değildik de anlamıyorum zaten bu saçma işleri. Her şeyini biliyordum T.C.'sinden tut adresine vs her şeyini yani güveniyordu. Şimdi de böyle yaptı anlamıyorum niye.
Konuşmayı özledim mi evet özledim daha yeni yeni unutmaya çalışırken bir anda yazdı ve ne yapacağımı bilmiyorum. Para veya herhangi bir şey istemez hayatta onu biliyorum yani beni kullanacağını düşünmüyorum.
Sizce ne yapmalıyım dostlar?

Aklına Ronaldo'nun manchester a döndüğü sezon gelsin. Senle konuşurken başkası ile de konuşuyormuş. Ondan sonra konuştuğu kişi buna yolu vermiş o da sana gelmiş.

Eki Görüntüle 1767385

Şu duruma bakarsan sen de bizi kız ile aldatmışsın.

Ve böyle olmuş.
Yok be hocam ben kızla tanışmadan önce buraya ara vermiştim. Günlerim burada geçmişti az mı insanlara bilgisayar topladık. Burayı hiçbir kıza değişmem ki zaten çoğu kişinin numarası veya Instagram'ı var bende burada tanıştıklarımın.

Yok be hocam ben kızla tanışmadan önce buraya ara vermiştim. Günlerim burada geçmişti az mı insanlara bilgisayar topladık. Burayı hiçbir kıza değişmem ki zaten çoğu kişinin numarası veya Instagram'ı var bende burada tanıştıklarımın.
Ben sana inanıyorum ama sen kıza inanma.

Geri
Yukarı