Duvara RGB LED önerisi

Alex Lawther

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5-12500H
RTX3050 4GB Laptop GPU
SAMSUNG 8GB 4800Mhz Ram
HP Motherboard
520GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben duvarıma gitarımı asacağım ve arkasına, duvara denk geliyor, LED döşemek istiyorum. Fakat piyasada çok fazla LED satılıyor bana ortalama bir şeyler önerir misiniz? 5-10M yeter de artar. Teşekkürler yardımcı olan herkese şimdiden. ^^

5M Linki:
10M Linki:

Ben bunu kullanıyorum kumanda kayboldu vs... Derdi yok. Hem müziğe göre ritimde yapıyor, bir de ortamdaki sese göre LED'ler yanıp sönüyor vs... bir sürü modu var. Trafosu olmadığı için montaj derdi falanda yok tak çalıştır.

Vallahi reis bende aldım 'da kaldırıp attım poşetin içinde kuruyor :D ben masanın metal ayağına yapıştırdım 1 ay demeden attı duvara nasıl yapıştıracaksın çok merak ettim açıkçası :D aydınlatırsan sevinirim :D :D

5M Linki:
10M Linki:

Ben bunu kullanıyorum kumanda kayboldu vs... Derdi yok. Hem müziğe göre ritimde yapıyor, bir de ortamdaki sese göre LED'ler yanıp sönüyor vs... bir sürü modu var. Trafosu olmadığı için montaj derdi falanda yok tak çalıştır.
Tamamdır teşekkürler! ^^

Vallahi reis bende aldım 'da kaldırıp attım poşetin içinde kuruyor :D ben masanın metal ayağına yapıştırdım 1 ay demeden attı duvara nasıl yapıştıracaksın çok merak ettim açıkçası :D aydınlatırsan sevinirim :D :D
Duvara montelemeyi düsünüyorum.

Son düzenleme:
Vallahi reis bende aldım'da kaldırıp attım poşetin içinde kuruyor :D ben masanın metal ayağına yapıştırdım 1 ay demeden attı duvara nasıl yapıştıracaksın çok merak ettim açıkçası :D aydınlatırsan sevinirim :D :D

Ben pencere tarafı duvarın, perdelerin kornişini gizleyen süs köpüğe yapıştırdım. Yaklaşık 1 sene oldu daha atmadı.

Geri
Yukarı