Duvara yumruk attıktan sonra elim acıyor

Yer
North Memphis
Dostlar, bir sabah uyanmam gereken saatten biraz geç uyandım ve yataktan da bir türlü kalkamadım. Yeter dedim kalk! Yataktan çıkabilmek için duvara vurdum ama çok sert vurdum galiba. Zınk diye uyanıverdim. Elimin tam yumruk kısmı biraz şişti, çok umursamadım geçer herhalde dedim. Ertesi gün şişlik falan kalmadı. Bu arada bu olay bir, iki ay önce falan oldu. İlk başta çok acımıştı ama sonra ağrısı diniyordu. Ben de önemsemedim. Şu an hala içeride bir yerde elimle yoklayınca sızlıyor. Doktora gitmem gerekir mi bilmiyorum. Kırık, çıkık, çatlak olduğunu hiç sanmıyorum. Siz ne diyorsunuz? Küçük bir çatlak ise kendi kendine geçer mi?

Kırık olsaydı yerinde duramazdın. İncinme olduğunu düşünüyorum. Birkaç güne geçer.

Bu forumun üyeleri niye duvara yumruk atıyor?
SmartSelect_20211119-181247_Opera.jpg

Apartmanların da bir canı var neden duvara yumruk atıyorsun? Senin yükünü taşıyan kışın soğuktan koruyor gece mışıl mışıl uyuyorsun hem de ona vuruyorsun🤔 Krem sür geçer eğer geçmez ise git röntgen çektir ne olur ne olmaz.

Uykulu halde o kadar sert vurabiliyorsan direkt uyansana niye duvara vuruyorsun, değil mi? Ben de öyle düşünüyorum, bir aydan uzun süredir hafif sızladığından bilemedim hocam.
Direk kendi karnınıza yumruk atsaydınız daha etkili olabilirdi. (Uyanmak açısından) bir aydan uzun süredir sızlıyorsa 1-2 hafta bandaj yapabilirsin. Hâlâ devam ederse doktora gitmek gerekir.

Geri
Yukarı