Duvardan rastgele adam vurmak ban sebebi mi?

Hile kullanmadığınız sürece istediğiniz şekilde vurun yemezsiniz. Aynısı başıma gelmişti bir rekabetçi maçta. Düzgün oynarsın söverler, kötü oynarsın söverler. 🤣

Dün, A Long'daki arabaya birisi pusmuş orda öldüm. 4 veya 5 round sonra pit kenarından arabaya sıktım yine göstermedi ama kan çıktığı için sürekli sıkmaya devam ettim 2 kill aldım sadece arabayı tarayarak. Hemen hile oldum reportlar küfürler havada uçuştu, report bota falan koymuşlar. Belli spotlar var acımayın sıkın kapı arkası, duvar arkası, obje arkası. Hiçbir şey olmaz ban yemezsiniz karşı tarafı da çıldırtırsınız. :D

Her haritada pusulacak, geçilecek yerler belli. Oralara duvar arkasından ateş etmek son derece normal bir olay. E-spor maçlarını da izlerseniz profesyonel oyuncular hep yapıyorlar bunu.

Zaten sizin vurduğunuz adamın olduğu yere de AWP alan bir teröristin pusup CT'leri beklemesi son derece olası bir durum.

Dün arkadaşlarla Inferno rekabetçi girdik ben banana giderken oradaki duvardan teröristin Sniper ile keseceği yöne AWP ile bir sıkayım dedim birine headshot diğerini ise yaralamışım, aynısı bana yapılsa küfür, kıyamet hile bu derdim. Ban yeme ihtimalim yoktur değil mi?

Dostum esporcuların yayınlarını izlersen öyle bir vuruşlar yapıyor ki duvardan azın açık kalır hile kullanmadığın sürece ban yiceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı