Duygularım köreldi

Wigex

Femtopat
Daha fazla  
Duygularım köreldi, kimseye saygım ve tahammülüm kalmadı. İçimdeki 1,5 yıldır bitmeyen üzgünlük hissi. Ağlayamamak ve üzüntü atamamak. Bunlar zaten Türkiye
insanlarının genelinde vardır diye düşünüyorum. Bunlar haricinde bir şeyin farkına vardım. 1 seneden daha fazladır bu şey benimle beraber. Hani böyle rüyamızda zar zor, her şeyi allak bullak, sarhoş gibi görürüz ya işte bende gerçek hayatı böyle yaşıyorum, görüyorum 1 seneden fazladır. Şimdi diyebilirsiniz bunda ne var ki? Hayatta olduğumu hissetmiyorum. Sanki izlediğim videodaki kişiymişim gibi. Zaman gereksiz hızlı geçiyor. Dikkat dağınıklığımın sebebi de bu galiba. Sabahtan akşama kadar dünyayı böyle görüyorum ve her şey sıradan ve sahte gibi. Bu da beni köreltiyor galiba. Biraz karışık anlattığımın farkındayım. Aileme anlatmaya çalıştım fakat geçiştirdiler. 1-2 arkadaşım dışında hepsi dalgaya vurdu ya da aynısı bende de var falan dediler. Böyle yani galiba yardıma ihtiyacım var. Neden böyleyim?

Duygularım köreldi, kimseye saygım ve tahammülüm kalmadı. İçimdeki 1,5 yıldır bitmeyen üzgünlük hissi. Ağlayamamak ve üzüntü atamamak. Bunlar zaten Türkiye.
İnsanlarının genelinde vardır diye düşünüyorum. Bunlar haricinde bir şeyin farkına vardım. 1 seneden daha fazladır bu şey benimle beraber. Hani böyle rüyamızda zar zor, her şeyi allak bullak, sarhoş gibi görürüz ya işte bende gerçek hayatı böyle yaşıyorum, görüyorum 1 seneden fazladır. Şimdi diyebilirsiniz bunda ne var ki? Hayatta olduğumu hissetmiyorum. Sanki izlediğim videodaki kişiymişim gibi. Zaman gereksiz hızlı geçiyor. Dikkat dağınıklığımın sebebi de bu galiba. Sabahtan akşama kadar dünyayı böyle görüyorum ve her şey sıradan ve sahte gibi. Bu da beni köreltiyor galiba. Biraz karışık anlattığımın farkındayım. Aileme anlatmaya çalıştım fakat geçiştirdiler. 1-2 arkadaşım dışında hepsi dalgaya vurdu ya da aynısı bende de var falan dediler. Böyle yani galiba yardıma ihtiyacım var. Neden böyleyim?

Keşke hemen şimdi yaşasam diyorum hocam doğru yoldasınız.

Duygularım köreldi, kimseye saygım ve tahammülüm kalmadı. İçimdeki 1,5 yıldır bitmeyen üzgünlük hissi. Ağlayamamak ve üzüntü atamamak. Bunlar zaten Türkiye.
İnsanlarının genelinde vardır diye düşünüyorum. Bunlar haricinde bir şeyin farkına vardım. 1 seneden daha fazladır bu şey benimle beraber. Hani böyle rüyamızda zar zor, her şeyi allak bullak, sarhoş gibi görürüz ya işte bende gerçek hayatı böyle yaşıyorum, görüyorum 1 seneden fazladır. Şimdi diyebilirsiniz bunda ne var ki? Hayatta olduğumu hissetmiyorum. Sanki izlediğim videodaki kişiymişim gibi. Zaman gereksiz hızlı geçiyor. Dikkat dağınıklığımın sebebi de bu galiba. Sabahtan akşama kadar dünyayı böyle görüyorum ve her şey sıradan ve sahte gibi. Bu da beni köreltiyor galiba. Biraz karışık anlattığımın farkındayım. Aileme anlatmaya çalıştım fakat geçiştirdiler. 1-2 arkadaşım dışında hepsi dalgaya vurdu ya da aynısı bende de var falan dediler. Böyle yani galiba yardıma ihtiyacım var. Neden böyleyim?

Küçükken hayatın anlamını bilmezdik çok eğlenirdik mutlu olurduk. Yaş 16-17'ye geldi artık eski mutluluk ve neşem yok hocam benzer bir olayı yaşıyosunuz yani.

Hatta nasıl yaptığınızı bana da öğretirseniz sevinirim insanlara sürekli acımak gibi kötü bir huyum var da (cidden).

Eskiden kötü bir şey olduğunda kafaya takardım, şimdi ise bir şey hissetmiyorum.

Geri
Yukarı