Manevi duygularım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz de haklısınız hocam bir şey diyemem tabii ki. Demek istediğim Hunlar Avrupa'yı ipe dizdi, biz de dizelim değil. Biz de Avrupalılara başka yollardan fark atalım. Konuda da dediğim gibi ekonomide mesela çok iyi şeyler yapabiliriz. Anadolu gibi güzel bir vatanımız var ama değerini bilenin olmaması beni üzüyor.

Merak etmeyin, güneş yakındır. Kısa bir karanlığa üzülmeyin uzun bir sabah bizi bekliyor.

Türkiye´nin durumu tembellikten ve adam kayırmadan kaynaklanıyor. Örneğin Boğaziçi Üniversitesi´nin durumu. Kağıt üzerinde Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gözüküyor ama neler yaşandığı ortada. ABD ya da İngiltere´deki üniversitelerde böyle bir durumun gerçekleşebileceğini düşünmek bile saçma olurdu.

Japonya´da ya da bazı Avrupa ülkelerinde en ufak bir kazada bakanlar, başbakanlar, cumhurbaşkanları istifa ediyor. Bizde SOMA´da ihmal nedeniyle 301 madenci korkunç bir şekilde hayatlarını kaybettiler. İhmal kaynaklı pek çok tren kazası gerçekleşti ama kim istifa etti? Kimse.

Yeter mi? Yetmez. Ekonomideki durumdan bahsetmiyorum bile. Yani durum buyken Türkiye´nin gelişmiş ülkelerdeki refah seviyesine ulaşması pek mümkün gözükmüyor.

Dediğim gibi başta yine AKP olursa ben yolcuyum tavsiye ederim. :D
Hocam kusura bakmayın da Youtube da sonradan görme insanlar çıkıyor “biz burda asgari ücret ile zengininiz gibi yaşıyoruz“ “size de buraya gelmenizi öneririz“ ulan öyle gidelim deyip de gidiliyorsa biz enayi miyiz de burada kalıyoruz?

Aynen, AKP oy verelim, süper güç yapacak(!)

Hocam etrafını görün, AKP Papaz oldu...

Yok yok A partisi yerine C partisine oy verelim dolar 50 kuruş. Bana soracak olursanız bir sonraki seçimlerde hiçbir partiye oy vermeyeceğim. Şu an dürüst bir parti yok. Biri teröristle iş birliği yapıyor diğeri çalıyor anlat anlat bitmez.

Yok yok A partisi yerine C partisine oy verelim dolar 50 kuruş. Bana soracak olursanız bir sonraki seçimlerde hiçbir partiye oy vermeyeceğim. Şu an dürüst bir parti yok. Biri teröristle iş birliği yapıyor diğeri çalıyor anlat anlat bitmez.
Eğer a partisi kötü ise b partisine vermek mantıklı olur çünkü a partisi zaten kötü belki b partisi düzeltebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı