Sürprizbozan Duygusal olarak en çok bağlandığınız oyun nedir?

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 835
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
GTA San Andreas.
Çok oynadım bu oyunu.
Kendine hayrı olmayan bilgisayarım ile beni eğlendirmeyi çok iyi başarabilmiş, beni büyülemiş bir oyun.
Şu an 8. sınıfın yaz tatilinde Lgs sonucunu beklerken San Andreas'da çete savaşları yapmayı çok isterdim. Mutluydum...

Bana göz yaşı döktürebilen 3 tane oyun var.

Arthur Morgan'ın ölümü ve oyunu John ile bitirdikten sonra açık dünyada gezerken şunun çalması
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lee Everett'ın ölümü ve oyunun sonu

Sara'nın ölümü

Hocam spoiler başlığı altına alsanız çok daha güzel olur. Oyunu oynamamış arkadaşlarımız olabilir.

Detroit sandığınız tarzda bir oyun değil hocam araştırırsanız görürsünüz siz oynasanız belki de bütün karakterleri öldürürsünüz yani size kalmış bir şey oyunun 20'den fazla sonu vardı sanırım.

Oyun içeriği olarak değil ama MS-DOS'da ilk oynadığım oyunlardan olduğu civilation, dune command and conquer ve Red Alert serileri hep başka bir tat vermişti. Bir de FIFA 97 içinde ahşap salonda top oynanabilen bir stadyum gibi yeri vardı :D

Arthur Morgan'ın ölümü ve oyunu John ile bitirdikten sonra açık dünyada gezerken şunun çalması
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O müzik çalarken duygulanan tek kişi benim sanıyordum.

GTA San Andreas.
Çok oynadım bu oyunu.
Kendine hayrı olmayan bilgisayarım ile beni eğlendirmeyi çok iyi başarabilmiş, beni büyülemiş bir oyun.
Şu an 8. sınıfın yaz tatilinde LGS sonucunu beklerken San Andreas'da çete savaşları yapmayı çok isterdim. Mutluydum...

Çete savaşlarının yerini başka hiçbir şey almıyor 🙁

Persona 3 derim. Shinjiro'nun ölümü, Nyx'in gelişi ile ölümün kabullenilmesi ve sonunda ölmek. Benim için çok iyi bir hikayeye sahip oyun P3. Hatta benim en sevdiğim hikayeye sahip oyun direkt. Hikayeye önem veren insanlar oynasın.

Ne yaparsam yapayım bütün yolların ölüme çıkması... Beni çaresizlik ve hiçlik hissine boğmuştu.

Hocam siz Persona 3 oynayın. Benzer bir durum onda da var.

Wolfenstein 3D ve Doom 2 Çocukluğumun oyunları.
Duke Nukem
Redneck Rampage
Blood
Half Life Serisi
Stalker Serisi
Re 2 ve 3
Max Payne
GTA 1
GTA VC
GTA SA
Dying Light
Metro Serisi