6000TL bütçeyle hagi klavye alınmalı?

Bütçe
6000
hocam evet alttaki klavye de bayağı iyi gözüküyorda sanırım stoğu yok üsttekini düşünüyorum

Akko Mod

Hocam peki bu klavye hakkinda ne dusunuyoesunuz? Gümrük ücreti ne kadar çıkar sizce şu an. Boyle renkli seyleri seviyorum ve hosuma gitti de.

Hocam diğer konuya yazamıyorum da. Gümrük ücreti ne kadar gelir bir bilginiz var mı? Çünkü Akko'dan kargo dahil 129 dolarken Amazon'da kargoyla 155 dolar gibi bir şey oluyor. Gümrük ücreti düşük gelecekse direkt Akko'dan sipariş etmek daha mantıklı gibi geliyor.
Açıkçası bilmiyorum hocam. Fazla gelme ihtimali de var, az da. Ben olsam garantiye alıp Amazon'dan alırdım.

Bu sitelerde belki hesaplayabilirsiniz.

Baktığım kadarıyla Akko'dan alırsanız 6K civarlarında oluyor fakat Amazon'dan alırsanız 5K civarlarında oluyor. Yine de siz bir bakabilirsiniz yanlış bakmış olabilirim.

Son düzenleme:
Açıkçası bilmiyorum hocam. Fazla gelme ihtimali de var, az da. Ben olsam garantiye alıp Amazon'dan alırdım.

Bu sitelerde belki hesaplayabilirsiniz.

Baktığım kadarıyla Akko'dan alırsanız 6K civarlarında oluyor fakat Amazon'dan alırsanız 5K civarlarında oluyor. Yine de siz bir bakabilirsiniz yanlış bakmış olabilirim.

Hocam sizde nasıl Amazon 5K gözüküyor. Bende şu anda 198 dolar diyor...

Pardon hocam karıştırmışım Amazon'da 198 dolar. Akko'nun nereden gönderdiğine bağlı klavyeyi. Ben nereden gönderdiğini bilmiyorum.

Hocam sordum soruşturdum. Muhtemelen Akko 500 lira ucuza getirecek. O yüzden Amazon'dan sipariş etme kararı aldım. Şimdi asıl soru pembe mi, sarı mı Switch seçeceğim :D internetten videolar izledim fakat farkını tam kavrayamadım. Açıklama şansınız var mı biliyorsanız.

Hocam sordum soruşturdum. Muhtemelen Akko 500 lira ucuza getirecek. O yüzden Amazon'dan sipariş etme kararı aldım. Şimdi asıl soru pembe mi, sarı mı Switch seçeceğim :D internetten videolar izledim fakat farkını tam kavrayamadım. Açıklama şansınız var mı biliyorsanız.
Pink switch hakkında hiç bir bilgim yok :D Bir kaç kişi etiketleyebilirim belki.

@SF24 @Error

Amazon'da o klavye yok diye biliyorum.
Var ise link atar mısın.

1714236498320.png

197$ oluyor görüyorsunuz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı