Duyuru: VIA, SIS ve Intel 945 Yonga Setlerine Desteğin Kesilmesi

Buraya yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim ancak sıkıntıma çözüm bulamayınca acaba bilgisayarım da bu sınıflarda mı, sorusu aklıma geldi ve yorumumla birlikte değerlendirilip cevaplandırılabileceğini düşündüm.Öncelikle elimdeki bilgisayarı, ofis programları, Photoshop 7 ve AutoCAD 12 programları ile e-postalarımı okuyup (ki bunu akıllı telefonlardan da yapıyorum) yazıcı ile ilgili ihtiyaçlarımda kullanıyorum. Belki oyunlar için yaşımın ilerlemiş olması bir neden.
Sonuç olarak, daha önce soru olarak yönelttiğim bilgisayarımı, düzeltebilmek için yardım bekliyorum. İnat ettim sorunumu katkılarınız ile kendim çözeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim ancak, sıkıntıma çözüm bulamayınca acaba bilgisayarım bu sınıflarda mı ? sorusu aklıma geldi ve yorumumla birlikte değerlendirilip cevaplandırılabileceğini düşündüm.
Öncelikle elimdeki bilgisayarı, ofis programları,
photoshop 7 ve autocad 12 programları ile e-postalarımı okuyup (ki bunu akıllı telefonlardan da yapıyorum) yazıcı ile ilgili ihtiyaçlarımda kullanıyorum.Belki oyunlar için yaşımın ilerlemiş olması bir neden.
Sonuç olarak, daha önce soru olarak yönelttiğim bilgisayarımını, düzeltilebilmek için yardım bekliyorum. İnad ettim sorunumu katkılarız ile kendim çözeceğim.
Konunuzu cevapladım. Gidişata göre yardımcı olacağım.

Merhaba, mesajınızı okudum düşüncelerimi ve geçmişi tekrar kaleme alıp cevapladım. İlginize tekrar teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı