DVD diske oyun atılabilir mi?

DVD'ye atabilirsinin tek oyun klasörünü WINRAR ile arşivle altta ayarlarda DVD boyutlarında paketler oluşturma ayarları var, otomatik onları part1-part2 gibi bölerek arşivler. Sen de onları sırayla DVD'lere çekersin. Açmak istediğinde birinci parttan başlarsın klasöre çıkarmaya o bitince ikinciden kendisi devam eder.

arkadaşlar harddiskler baya bir maliyetli olduğundan bunu düşünüyorum. bilmem biir misiniz? korsan oyun cd si satanlar vardı o mantıkla cdlemek istiyorum.yani istediğim zaman belki yıllar sonra x bir oyun bende vardı diyip açıp yükleyebileyim diye. dosyalarım rar şeklinde değil çıkarılmış biçimde setup diyip kurulmaya hazır şekilde.bu noktada ne yapmam gerekiyor teknik bilgi istiyorum.
DVD'ye atabilirsinin tek oyun klasörünü WINRAR ile arşivle altta ayarlarda DVD boyutlarında paketler oluşturma ayarları var, otomatik onları part1-part2 gibi bölerek arşivler. Sen de onları sırayla DVD'lere çekersin. Açmak istediğinde birinci parttan başlarsın klasöre çıkarmaya o bitince ikinciden kendisi devam eder.
teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı