DVD-RW Önerisi ve PC Temizlemek İçin Tavsiyeler

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
  • Anakart: Msi B150M Bazooka
  • İşlemci: Intel i5 6500,
  • RAM: Corsair 16GB Vengeance DDR4 2400MHz CL14,
  • Ekran kartı: Evga GTX 1060 SC,
  • Monitör: Samsung C24FG70 ,
  • Kasa: Zalman R1 600LE 600W
DVD okuyucu lazım olmaya başladı bu yüzden çok pahalı olmayan DVD-RW almak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum. İnternetten alabilirim. Ek olarak kasanın içine açmışken tozlarını falan bir temizliyim diyorum. Bunun için saç kurutma makinesinden daha güçlü hava üfleme makineleri varmış galiba. Hiçbir fikrim olmadığı için fiyat belirtemiyorum ama bunları kesinlikle alacağım. En uygunundan linkleriyle birlikte tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Anakart: Msi B150M Bazooka
  • İşlemci: Intel i5 6500,
  • RAM: Corsair 16GB Vengeance DDR4 2400MHz CL14,
  • Ekran kartı: Evga GTX 1060 SC,
  • Monitör: Samsung C24FG70 ,
  • Kasa: Zalman R1 600LE 600W
DVD okuyucu lazım olmaya başladı bu yüzden çok pahalı olmayan DVD-RW almak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum. İnternetten alabilirim. Ek olarak kasanın içine açmışken tozlarını falan bir temizliyim diyorum. Bunun için saç kurutma makinesinden daha güçlü hava üfleme makineleri varmış galiba. Hiçbir fikrim olmadığı için fiyat belirtemiyorum ama bunları kesinlikle alacağım. En uygunundan linkleriyle birlikte tavsiyelerinizi bekliyorum.
Lg Gh24nsd0 24x Dvd-rw Sata Kutusuz Siyah - n11.com
bakabilirsin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı