Çözüldü DX 10 destekli ekran kartı ile Valorant oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cankurt225

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba! Maalesef ekran kartım çağımızın gerisinde ve DX 10 destekliyor ve normal olarak DX 11 destekleyen oyun açmıyor. Mesela Valorant. İnternette açabilir yolu var, bir program ile açabilirsiniz gibi videolar yer alıyor acaba işe yarar mı? Ne derece doğru?

Çözüm
İşe yaradığı durumlar var. Fakat büyük FPS düşüşleri oluyor genelde. Hatta açılacağının garantisi de yok. Tavsiyem, bunlara hiç girmeyin. Sistem yükseltmesi yapın. En kesin ve doğru yolu bu.
İşe yaradığı durumlar var. Fakat büyük FPS düşüşleri oluyor genelde. Hatta açılacağının garantisi de yok. Tavsiyem, bunlara hiç girmeyin. Sistem yükseltmesi yapın. En kesin ve doğru yolu bu.

Çözüm
Öncelikle merhaba! Maalesef ekran kartım çağımızın gerisinde ve DX 10 destekliyor ve normal olarak DX 11 destekleyen oyun açmıyor. Mesela Valorant. İnternette açabilir yolu var, bir program ile açabilirsiniz gibi videolar yer alıyor acaba işe yarar mı? Ne derece doğru?
Yazılımsal olarak desteklese bile donanımsal olarak desteklemedikçe açılmaz. Oyunun dosyalarıyla oynarsan belki ama oyun bozulabilir.

Açılabiliyor. Lakin 1 FPS alıyorsun. Dedikleri teknik olarak doğru, açılıyor ama oynayamıyorsun. En net çözüm ekran kartını değiştirmek.

Programı nasıl kurabilirim?
Açılabiliyor. Lakin 1 FPS alıyorsun. Dedikleri teknik olarak doğru, açılıyor ama oynayamıyorsun. En net çözüm ekran kartını değiştirmek.
programı nasıl kurabilirim
ekran kartım dx10u destekliyor 11e yükseltemiyorum desteklemiyor valorantı açmak için programın adı nedir nasıl bulabilirim

Ekran kartım DX10u destekliyor 11e yükseltemiyorum desteklemiyor Valorant'ı açmak için programın adı nedir nasıl bulabilirim?

Dostum inan bana Allah yardımcın olsun çalışıp para kazandıktan sonra yeni bir ekran kartı alman gerek Türkiye şartlarında bu zor. Bende senin gibiydim en nihayetinde 300TL'ye GTX 460 alıp Valorant oynayabiliyorum. Valorant'ı DX 11 karta sahip olmadan açamazsın izin vermiyor oyun buna.

YouTube'da bu konuyla ilgili çok sayıda video var dostum farklı yöntemlerle deneyebilirsin fakat bunu yapmanı önermem hem oyunun açılsa bile 20 FPS'den fazla alabilceğini sanmıyorum sadece PC'yi zorlamaktan başka bir durum olmaz.

Ekran kartım DX10u destekliyor 11e yükseltemiyorum desteklemiyor Valorant'ı açmak için programın adı nedir nasıl bulabilirim?

Geri
Yukarı