Çözüldü Dxtory ile kaydedilen oyun videosu silinmiyor

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
B

Berke Geyik

Ziyaretçi
Arkadaşlar Dxtory ile oyun videosu kaydettim. Oyun videosu 75 GB tuttu. Videoyu silmek istiyorum ancak silemiyorum bir türlü. Bilgisayar çok ağır çalışmaya başladı. Bunun çözümü nedir?

Vay babaanın kemüğüne :) programı kapat, yeniden başlat öyle silmeyi dene. Sonra CCleaner ile tamizlik yapmayı unutma. Program ayarlarında video kalite seçenekleri vardır heralde HD720p yukarı çıkma!

Video programın içinde değil,klasöre kayıtlı. Dediklerinizi yaptım fakat olmuyor. Sonradan farkettim ki videoyu kaydederken 1080p olarak kaydetmişim. 720p olarak ayarladım sonradan. Şu anda XL Delete 2 ile silmeye çalışıyorum fakat çok yavaş sürüyor. Böyle giderse silinmesi 1 gün sürecek. Lütfen bir çözüm bulun şu soruna :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba tüm klasör "Read-Only / Salt-Okunur dosya" olarak seçili mi kontrol etmelisin.

Acaba tüm klasör "Read-Only / Salt-Okunur dosya" olarak seçili mi kontrol etmelisin.
Evet onlar seçili?

- - - Güncellendi - - -

Sorunu az önce çözdüm. Anlatıyorum;

XL Delete programı üzerinden File Explorer seçeneğine tıklıyoruz. Sonra videomuzu bulup alttaki XL Delete 2 programının simgesine tıklıyoruz. Sonra silme seçenekleri sayfası karşımıza geliyor. Sol altta bulunan Wipe Tipe kısmına tıklıyoruz. DoD-3 değilde Delete Only seçeneğine tıklayıp Continue diyoruz. Ardından videomuz 0 saniye içerisinde siliniyor.

Sadece 15 dakika video 75 GB tutttu. Fakat mükemmel bir codec sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmış bulunmaktayım. Artık 15 dakikalık video çeksem birle en fazla 10 GB tutuyor. Videonun kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz ve ayrıca oyun esnasında neredeyse yok denecek kadar fps düşüşü yaşıyorsunuz. Video çekme ekipmanlarım hazır. Yeniliklere ve oyun testlerine hazır olun. :)

Kullandığım ekipmanlar:

http://dxtory.com/v2-download-en.html
http://lags.leetcode.net/codec.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı