Çözüldü OBS ile kaydedilen PES 2020 Videolarında Oyun Kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

imelihanadolu

Centipat
Herkese merhaba. OBS programını kullanarak YouTube video atıyorum. PES 2020'de oynayıp atayım dedim. Oyunda hiçbir takılma vesayre olmuyor ama videolarda gözle görülecek kasmalar oluyor. En çok pas atarken ve şut çekerken oluyor 4-5 saniyelik takılma oluyor.Call Of Duty WW2 oyununda Ultra ayarlarda oynadığım halde takılma olmuyordu ama PES 2020 videolarında takılma oluyor. YouTube'da olan bütün videoları izledim yine de düzelme olmadı.
obs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. OBS programını kullanarak YouTube video atıyorum. PES 2020'de oynayıp atayım dedim. Oyunda hiçbir takılma vesayre olmuyor ama videolarda gözle görülecek kasmalar oluyor. En çok pas atarken ve şut çekerken oluyor 4-5 saniyelik takılma oluyor.Call Of Duty WW2 oyununda Ultra ayarlarda oynadığım halde takılma olmuyordu ama PES 2020 videolarında takılma oluyor. YouTube'da olan bütün videoları izledim yine de düzelme olmadı.
Eki Görüntüle 559113
Obs fps'i ni 60dan 30a düşürün

Kodlayıcı değiştirirmisin?
Kodlayıcı ekran kartına aldım yine düzelmedi.X264 de aldım yine düzelmedi.Farklı bir oyunda deniyim dedim hiçbir sorunla karşılaştım sadece pes 2020 de oluyor? Acaba pes 2020 ayarlarında mı oynama yapmam lazım vsycn açık mesela pes 2020 de acaba videolarda kasma yaparmı ?
Herkese merhaba. OBS programını kullanarak YouTube video atıyorum. PES 2020'de oynayıp atayım dedim. Oyunda hiçbir takılma vesayre olmuyor ama videolarda gözle görülecek kasmalar oluyor. En çok pas atarken ve şut çekerken oluyor 4-5 saniyelik takılma oluyor.Call of duty WW2 oyununda Ultra ayarlarda oynadığım halde takılma olmuyordu ama PES 2020 videolarında takılma oluyor. YouTube'da olan bütün videoları izledim yine de düzelme olmadı.
Eki Görüntüle 559113

Sorunumu çözdüm. Önce oyunun FPS değerini aldım 75 miş sonra OBS programının FPS değerini 75 yaptım kasma gitti.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı