Sürprizbozan Dying Light 1 boss ölmüyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CemGürsoy

Decapat
Daha fazla  
Bossa karşı 10'dan fazla kez öldüm, yanındaki tüm zombiler öldü. Boss kaldı ama adam ölmüyor. Adama onlarca kez ağır inşaat demiriyle vurdum, onlarca kez ok attım, (normal ok, patlayıcı ok, elektrikli ok) 2 kez molotof attım ama ölmüyor. Nasıl öldüreceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu tam oynamamıştım kusura bakmayın ancak oyunda ölmeyen boss diye bir şey yok diye biliyorum. Oyununuzdan kaynaklı bir hata falan olabilir mi acaba? Korsan mı yoksa orijinal mi oyun?

Edit: Birde yanlış hatırlamıyorsam bossların can barlarıda oluyordu, hiç azalıyor mu?

Bossun adı veya fotosu var mı? Yoksa final kısmı mı? Çünkü finalde bir hikaye akışı var. Ölmeme gibi bir durum yok. Eğer zombi bosstan bahsediyorsanız. Genel olarak vur kaç.

Dediğiniz boss taş atan boss mu stadyum gibi bir yerdeki.
Büyük ihtimalle odur çünkü gerçekten öldürmesi çok zordu. Çocukların bizi hangarda tuazağa çektiği görevde 30 dakikada ancak öldürmüştüm :)

Hocam oyunu tam oynamamıştım kusura bakmayın ancak oyunda ölmeyen boss diye bir şey yok diye biliyorum. Oyununuzdan kaynaklı bir hata falan olabilir mi acaba? Korsan mı yoksa orijinal mi oyun?

Edit: Birde yanlış hatırlamıyorsam bossların can barlarıda oluyordu, hiç azalıyor mu?
boss can barı yok ve oyun orjinal full dlc var

Dediğiniz boss taş atan boss mu stadyum gibi bir yerdeki.
evet

Bossun adı veya fotosu var mı? Yoksa final kısmı mı? Çünkü finalde bir hikaye akışı var. Ölmeme gibi bir durum yok. Eğer zombi bosstan bahsediyorsanız. Genel olarak vur kaç.
sanırım 2 boss vardı birini öldürmüşüm ama kalan ölmüyor ikide bir taş atıyor yaklaşınca da üstüme koşuyordu hapishanenin bahçesinde oldu

Büyük ihtimalle odur çünkü gerçekten öldürmesi çok zordu. Çocukların bizi hangarda tuazağa çektiği görevde 30 dakikada ancak öldürmüştüm :)
ben 1 saatimi verdim ölmedi ama diğer boss daha rahat öldü .d

Geri
Yukarı