Oyun Steam Dying Light 2 175 TL!

yarasanin_kafasi

Centipat
Daha fazla  
Dying Light 2 oyunu 2 Ağustos tarihine kadar %50 indirime girdi. Birkaç gün önce Techland oyunlarından bazıları zam almıştı en çok da Dying Light'ın ilk oyunu zam almıştı. Şimdi ise zamlanmayan oyunları indirime girdi son şans olabilir.

İlk oyun Steam'in dolar kuruna (10,50 TL) göre zam almıştı. Bu yüzden eğer ikinci oyuna zam gelirse sadece ana oyunun bulunduğu paketin 700 TL bandında satışa sunulacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dying Light 2 oyunu 2 Ağustos tarihine kadar %50 indirime girdi. Birkaç gün önce Techland oyunlarından bazıları zam almıştı en çok da Dying Light'ın ilk oyunu zam almıştı. Şimdi ise zamlanmayan oyunları indirime girdi son şans olabilir.

İlk oyun Steam'in dolar kuruna (10,50 TL) göre zam almıştı. Bu yüzden eğer ikinci oyuna zam gelirse sadece ana oyunun bulunduğu paketin 700 TL bandında satışa sunulacağını düşünüyorum.
Kapamayan borç harç kapsın arkadaşlar benzer bir oranda zam gelirse 2.oyun 1K'nın aşağısında bulunmaz muhtemelen.

O oyun indirimsiz ya da gelecek zamlı halinden alınmaz zaten ben pek beğenemedim, vasat olmuş. Hikayeyi bitirdim kaldı öyle.

Bir de sima ile alay olmaz estauzübillah küfre girer ama Lavan çok çirkindi. İnsan az sevimli companion koyar, yüzüne bakılmıyor.

O oyun indirimsiz ya da gelecek zamlı halinden alınmaz zaten ben pek beğenemedim, vasat olmuş. Hikayeyi bitirdim kaldı öyle.

Bir de sima ile alay olmaz estauzübillah küfre girer ama Lavan çok çirkindi. İnsan az sevimli companion koyar, yüzüne bakılmıyor.
Oyunun oynanışı iyi di baya bence. Aşırı zevkliydi. Ama hikaye vasattı bence.

Dying Light 2 oyunu 2 Ağustos tarihine kadar %50 indirime girdi. Birkaç gün önce techland oyunlarından bazıları zam almıştı en çok da Dying Light'ın ilk oyunu zam almıştı. Şimdi ise zamlanmayan oyunları indirime girdi son şans olabilir.

İlk oyun Steam'in dolar kuruna (10, 50 TL) göre zam almıştı. Bu yüzden eğer ikinci oyuna zam gelirse sadece ana oyunun bulunduğu paketin 700 TL bandında satışa sunulacağını düşünüyorum.

O sırada ilk oyunun 350 TL olması. ):

Yeni zamlandı o oyun, eski fiyatı sudan ucuzdu. Ayrıca indirimsiz oyun ile yarı yarıya indirime giren oyunu karşılaştırmak mantıklı değil.

Dün doğanlar şansına küssün. Dying Light yüzlerce kez indirime girdi, bedava parasına satıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı