Dying Light 2 çıkacakken Dying Light 1 alınır mı?

Dying Light almayı düşünüyorum. Ama 2'si çıkacağı için tereddütteyim.
Zaten 1. oyunu oynamadan 2. oyuna başlamanı tavsiye etmem. Onu geçtim 1. oyunun kendine ait bir dünyası var yani bugüne kadar oynadığım en güzel oyun diyebilirim ve kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu eğer ki alacak olursanız yanında The Following DLC'si ile birlikte alın çünkü 1. oyunun 2. bölümü gibi bir şey ve bambaşka bir ortamda geçiyor. Direkt olarak bu paketi öneririm indirimde 30 TL civarı oluyor.

@197823 Öncelikle hikaye odaklı oyun tercih etmiyorum. 20TL'lik olanı aldım ve pişman değilim. Bir de bu konudaki tüm mesajları lütfen okuyun.
Ben de çok tercih etmiyordum ama bu oyun bambaşka bana göre. Oyunda hile falan var demişsiniz tek başınıza oynarsanız sıkıntı olmaz fakat ben tanıdığınız kişiler ile oynamanızı ve zorluk seviyesini yüksekte oynamanızı öneririm. Son olarak oyun sizde varmış o zaman sadece The Following DLC'sini almanızı öneririm çünkü Harran'dan bambaşka bir yere tedavi aramak için gönderiliyorsunuz ve olaylar gelişiyor farklı bir atmosfer farklı bir hikaye ve manzaralar aşırı güzel.

Geri
Yukarı