Dying Light 2 Denuvo'ya rağmen kırılabilir

Bugün test yapacaklarmış sanırım, bekliyoruz :D

Sorun çıkmazsa belki bugün yarın yayınlar. Oyunu gönül isterdi orijinal almak Türkçe dil desteği falan var diye ama problem işte çok pahalı olması. Düzgün indirim yapılmadı hiçbir zaman aylardır. Ne olursa olsun 300 lira edecek bir oyun değil. Bir ara Epic Games'te kuponlar ile beraber 150 lira civarına gelen bir fiyattaydı o zaman bile arada kalmıştım. 100 lira falan olsa kesin alırdım ederi en fazla çünkü o kadar bu oyunun.

Sorun çıkmazsa belki bugün yarın yayınlar. Oyunu gönül isterdi orijinal almak Türkçe dil desteği falan var diye ama problem işte çok pahalı olması. Düzgün indirim yapılmadı hiçbir zaman aylardır. Ne olursa olsun 300 lira edecek bir oyun değil. Bir ara Epic Games'te kuponlar ile beraber 150 lira civarına gelen bir fiyattaydı o zaman bile arada kalmıştım. 100 lira falan olsa kesin alırdım ederi en fazla çünkü o kadar bu oyunun.
Aynı oyuna sen emek verseydin, ve biri bu emeğinin karşılığı için o kadar etmez deseydi acaba ne hissederdin.

Aynı oyuna sen emek verseydin, ve biri bu emeğinin karşılığı için o kadar etmez deseydi acaba ne hissederdin.

Milyonlarca dolar para kazanan bir şirketin benim oyunu korsan indirmemle batmayacağını düşünüyorum ama böyle bir yorum yapmanızdan dolayı yorumlarınızın devamında korsan oyun kul hakkıdır günahtır gibi şeyler yazacağınızı da düşündüğüm için sizi engelliyorum.

Emin ol her gün alış veriş yaptığın büyük marketler de milyonlarca lira kazanıyor her gün. O zaman onlar da batmaz senin alış verişlerinden almayacakları üç beş kuruş ile. Harika kafa. Aynen devam.

Hocam yıllardır tartışılan konuya tekrar girmenin anlamı yok, satın alım gücümüz olmadığı için korsana başvuruyoruz mecbur. İkimiz de olayın farklı taraflarından bakıyoruz ve sonuca ulaşmamız zor. Ben olabildiğince orijinal oyunlara yönelmeye çalışıyorum, bırakın insanlar istediğini yapsın. Zaten bu forum korsana destek vermiyor, biz aramızda konuşuyoruz kılır mı kırılmaz mı diye. Korsanı övmüyoruz ve insanları korsana teşvik etmiyoruz.

Bir şekere 50 60 lira veren, 35'li hızlarda internete 100 TL veren insanların yüzlerce, hatta yapımında binlerce kişinin emeği olan bir oyuna "300 TL edecek bir oyun değil" demesi gerçekten çok garip değil mi, üzerine bir de yeni gambiya ormanı dili yerine Türkçe dilini ekleyerek bizim de var olduğumuzu bilmelerine rağmen.

Neyse, Türk genci daha iyi bilir.

Hocam yıllardır tartışılan konuya tekrar girmenin anlamı yok, satın alım gücümüz olmadığı için korsana başvuruyoruz mecbur. İkimiz de olayın farklı taraflarından bakıyoruz ve sonuca ulaşmamız zor. Ben olabildiğince orijinal oyunlara yönelmeye çalışıyorum, bırakın insanlar istediğini yapsın. Zaten bu forum korsana destek vermiyor, biz aramızda konuşuyoruz kılır mı kırılmaz mı diye. Korsanı övmüyoruz ve insanları korsana teşvik etmiyoruz.
Ben korsan oynayın ya da oynamayın demiyorum. Sonuçta tartışılacak bir durum da yok zaten. Korsan emek hırsızlığıdır. Bu gerçeği hiçbir tartışma değiştirmez. Kimileri bunu yapar, kimileri de yapmaz. Kimseye neyi neden yaptığını sormuyoruz. Görüşünü söyleyen birine karşı olan görüşümü yazdım, hepsi bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı