Çözüldü Dying Light 2 "dinlenemezsin" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Aatroxx

Hectopat
Daha fazla  
Görselde de göründüğü üzere "dinlenemezsin, burası güvenli değil" hatası alıyorum. Kapatıp açmayı da denedim fakat hâla devam ediyor. Sorunu anlamış değilim.
Ana hikayeyi bitirdikten sonra bu hatayı almaya başladım.

IMG_20220507_015302.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ya da nasıl erişirim?

Görevler kisminda cikmasi lazim. Genelde oyuna girince mevcut görevler ekranda cikiyor.

@Aatroxx

Neyse, Techland bu sorun üzerinde calisiyormus.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakinda güncelleme gelir. Tabii sorunu cözer mi bilemem :D
Oyuna girdiginiz zaman "Double Time" görevi cikiyorsa onu yapip tekrar deneyin. Olmazsa "quick join" ile baskasinin oyununa katilin ve cikip deneyin. Ya da menüden oyunu coklu oyuncudan tek oyunculu moda alip deneyin. Ya da hizli seyahat sistemini kullandiktan sonra deneyin. Belki isinize yarar.

Oyuna girdiginiz zaman "double time" görevi cikiyorsa onu yapip tekrar deneyin. Olmazsa "quick join" ile baskasinin oyununa katilin ve cikip deneyin. Ya da menüden oyunu coklu oyuncudan tek oyunculu moda alip deneyin. Ya da hizli seyahat sistemini kullandiktan sonra deneyin. Belki isinize yarar.

Çok saçma bir hatanın içerisindeyim 😂 başkasının oyununa katılmama da izin vermiyor bağlantı hatası verip atıyor ama yeni açtığım kayıtta bir problem yaşamıyorum.
İstemeden oyunda hile mi yaptım acaba
Oyunum da orijinal oysaki 😅

ya da nasıl erişirim?

Görevler kisminda cikmasi lazim. Genelde oyuna girince mevcut görevler ekranda cikiyor.

@Aatroxx

Neyse, Techland bu sorun üzerinde calisiyormus.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakinda güncelleme gelir. Tabii sorunu cözer mi bilemem :D

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı