Dying Light 2 DLSSG to FSR 3 modu kurulmasına rağmen Frame Generation açılmıyor

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kurmaya çalıştığım mod bu: dlssg-to-fsr3 (Replace Nvidia DLSS-G Frame Gen with AMD FSR 3 Frame Gen)

İşlemler: DisableNvidiaSig Regedit dosyasını çalıştırdım. dlssg_to_fsr3_amd_is_better.dll ve nvngx.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre attım. Cyberpunk'ta yaptığımda çalışıyordu fakat Dying Light 2'de oyunun ayarlarında Kare Oluşturma (Frame Generation) yok. Fake NVIDIA GPU diye bir dosya daha varmış herhalde onu da attım oyunun kurulu olduğu yere fakat faydası olmadı. Ne yapabilirim? Ayrıca HUD ghosting sorununun çözümü var mıdır?
Ekran kartım: RTX 3060

Son düzenleyen: Moderatör:
Disablennvidiassignature dosyasını değil enablenvidiasignature dosyasını çalıştırmanız lazımdı. Sonrasında da oyun ayarlarından DLSS açacaksınız.
1706341412746.png

Bu ikisi var sadece ve izlediğim videolarda disable olanı yapmam gerektiğini söylemişlerdi. Restore olan ayarları geri alıyor sanırsam.

Eki Görüntüle 2098221
Bu ikisi var sadece ve izlediğim videolarda disable olanı yapmam gerektiğini söylemişlerdi. Restore olan ayarları geri alıyor sanırsam.
Enable olması lazımdı. Disable modu kaldırır. Yanlış modu indirmişsiniz sanırım.https://drive.google.com/file/d/1ICmMQIkG3X47wlSOBjp84XBvNGCn7nLr/view bu linkten indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı