Rehber Dying Light 2 FSR 3 modu kurulumu

Merhaba kastettiğiniz Client bu sanırım fakat HUD sorununu nasıl düzelteceğimi anlamış değilim. Ayrıca DC sunusunun adı the falcons mu? Orada da bulamadım HUD Fix'i.

Yaptım hala sıkıntılı HUD.

Hocam yamayı kaldır ve Client üzerinden tekrar kur HUD tamamıyla fixlenmiş durumda.

Hocam lütfen teker teker ne yapmam gerektiğini anlatır mısınız kaç saattir şunla uğraşıyorum çıldıracağım.

Önce Client kurun sonra onun üzerinden yamayı kaldırın olmuyorsa manuel olarak yapmanız gerekecek sonra oradan Dying Light 2'yi seçerek oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ayarlardan donanım hızlandırmalı GPU zamanlamasını açın oyuna girdiğinizde UI tamamıyla düzelmiş olacaktır en azından ben yaptığımda oldu.

Önce Client kurun sonra onun üzerinden yamayı kaldırın olmuyorsa manuel olarak yapmanız gerekecek sonra oradan Dying Light 2'yi seçerek oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ayarlardan donanım hızlandırmalı GPU zamanlamasını açın oyuna girdiğinizde UI tamamıyla düzelmiş olacaktır en azından ben yaptığımda oldu.
1706225993629.png

Hocam bahsettiğiniz client bu değil mi ? Discord sunucularında bulamadım da.

Sağ üstte yazan nickin discord adresini bulup girdim malware satışı falan yapıyor. Ne yaptığı belirsiz kredibilitesi olmayan bir şahıs ve sunucu. Vereceği hiçbir şeye güvenmem, güvenmemenizi de öneririm başkalarının modunu mirrorlayıp üç beş insana satmaya çalışan ucubenin teki. Modu güvenilir yerlerden temin edip nasıl kurulduğunu, nasıl çalıştığını öğrenmek bu tür scam heriflerden korur sizi kesinlikle.

Sağ üstte yazan nickin Discord adresini bulup girdim malware satışı falan yapıyor. Ne yaptığı belirsiz kredibilitesi olmayan bir şahıs ve sunucu. Vereceği hiçbir şeye güvenmem, güvenmemenizi de öneririm başkalarının modunu mirrorlayıp üç beş insana satmaya çalışan ucubenin teki. Modu güvenilir yerlerden temin edip nasıl kurulduğunu, nasıl çalıştığını öğrenmek bu tür scam heriflerden korur sizi kesinlikle.

Hocam bu basit Launcher modu manuel olarak kuramayanlar için tasarlanmış modu önce manuel kurdum Malwarebytes ile de taradım ama benim kurduğum sürüm UI ghosting fix olmayan sürümdü bende bu Launcher ile modu kaldırıp yeni sürümünü kurdum yoksa manuel olarak da mevcut mod.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı