Dying Light 2 Epic Games ile Steam oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Jex Blake

Hectopat
Arkadaşlarım Steam'den 350 TL vererek ön siparişten Dying Light 2 aldılar.
350 çok fazla geldiği için.
Epic Games'ten 130 TL indirimle alacağım.
Kupon şu an kullanılmıyor çünkü oyun daha çıkmadı, ön siparişlerde kupon uygulanamıyor. Çıktığı gün uygulanılır diye tahmin ediyorum.
220TL'ye alınca Steam'den oynayan arkadaşlarımla oynayabilecek miyim? Birbirimizi arkadaş ekleyip aynı oyuna girebilecek miyim? Bir de 130 TL daha fazla verip Epic Games'in saçma lucherı ile uğraşma mı dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.

Kupon şu an kullanılmıyor çünkü oyun daha çıkmadı, ön siparişlerde kupon uygulanamıyor. Çıktığı gün uygulanılır diye tahmin ediyorum.
220TL'ye alınca Steam'den oynayan arkadaşlarımla oynayabilecek miyim? Birbirimizi arkadaş ekleyip aynı oyuna girebilecek miyim? Bir de 130 TL daha fazla verip Epic Games'in saçma lucherı ile uğraşma mı dersiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
Bence aynı oyunu ucuza almak daha caziptir. Epic Games ve Steam arasında oyunu oynamanızı engelleyecek bir sorun yok diye düşünüyorum.
Ben bunu hiçbir launcher'in fanboyu olmadığım için ve pek fazla oyun satın almadığım için rahatlıkla söyleyebiliyorum. Steam veya Epic olması benim için farketmezdi. 130 lirayla bir tane daha oyun alabilecekken sırf platform farkından dolayı boşa harcamak mantıklı değil.

Bence aynı oyunu ucuza almak daha caziptir. Epic Games ve Steam arasında oyunu oynamanızı engelleyecek bir sorun yok diye düşünüyorum.
Ben bunu hiçbir Launcher'in fanboyu olmadığım için ve pek fazla oyun satın almadığım için rahatlıkla söyleyebiliyorum. Steam veya Epic olması benim için fark etmezdi. 130 lirayla bir tane daha oyun alabilecekken sırf platform farkından dolayı boşa harcamak mantıklı değil.

Fakat Epic'ten alınca arkadaşlarımla oynayamama riskim var.
Ve Epic Steam'e göre daha ucuz aynı zamanda daha kötü bir luncher fakat 130 TL fark buna değer mi?

Fakat Epic'ten alınca arkadaşlarımla oynayamama riskim var.
Ve Epic Steam'e göre daha ucuz aynı zamanda daha kötü bir luncher fakat 130 TL fark buna değer mi?
Oynayamama ihtimali diye bir durum söz konusu değil. Sonuçta aynı oyunu alıyorsunuz, farklı bir durum yok. Steam'de GTA V'e sahip olan arkadaşımla Epic Games üzerinden Online'a girmemizi örnek gösterebilirim. Her oyun çıktığında "Acaba Steam/epic games uyumluluğu var mı?" Diye bir tartışma dönmüyor. Platform farklılıkları yalnızca konsol ve PC arasında oluyor.
Kendi adıma söyleyecek olursam ben yalnızca bir oyun alıyorum, launcherın komple kendisini değil. Bu yüzden yalnızca oyunu indirirken ve güncelleştirirken karşıma çıkacak bir launcherın kalitesini bu kadar takmazdım. Ayrıca 130 TL büyük bir miktar para. O paraya AAA oyunlardan herhangi biri alınabilir veya ufak çaplı birden fazla oyuna ödenebilir. Ben yerinizde olsaydım Epic Games'ten alırdım.

bende aynı soruya cevap bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı