Çözüldü Dying Light 2 hangi crack korumasını kullanacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erayurun71717171

Hectopat
Hangi crack korumasını kullanacak? Umarım kırılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konu almış başını gitmiş ama merak edilen konuya açıklık getireyim. Dying Light 2'de Denuvo koruması var.

Neden böyle bir kopya koruması tercihinde bulunduklarını Techland'ın topluluk menajeri açıklamış. İlginize.
İyi bir şey ya da değil, konumuz ne yazık ki bu değil. Alakasız şeyleri bağdaşlaştıran, kullandığı kelimelerin anlamını bilmeyen biriyle daha fazla uğraşmayacağım.
Ben size alakasız bir şey demedim. Crack kullanmayı iyi birşey gibi övmüşsünüz yukarıda onun için yazdım. Bende yalan yok God of War PC'ye çıktığında muhtemeln kopya koruması olmayacak mecburen onda oynayacağım ama iyi bir şey değil bu.

Bu arada illa da hem güvenli bir şekilde oynayıp hemde crackli olmasını istiyorsanız gog.com'dan önce oyunu satın alın daha sonrasında oradan indirip iade edin. GOG'daki hiçbir oyunda kopya koruması yok ve yanlış bilmiyorsam orada da satışı var.

İyi bir şey ya da değil, konumuz ne yazık ki bu değil. Alakasız şeyleri bağdaşlaştıran, kullandığı kelimelerin anlamını bilmeyen biriyle daha fazla uğraşmayacağım.
Sizin A1 Türkçe dersiniz almanız lazım. Eğer bir ürünü ya da bir hizmeti isim hakkı alarak satan kişinin ürününü o kişiden haksız ya da izinsiz bir şekilde korsan yolla alıyorsunuz. Kelime anlamı aşağıdadır. Daha fazla bir ''Hırsız'' ile tartışmak istemiyorum. Tez vs gibi şeylerde kopyala yapıştır yapan insanlardan farkınız yok 🤪
Dipnot:Kendine ait olmayan şeyleri izinsiz alan kimse,çalma eylemini gerçekleştiren kimse, uğru.
Diğer edit: Yaşınız büyük ihtimalle küçük. Daha fazla alıntı yapmayın. Sizin seviyenize inerken zorlanıyorum.

Sizin A1 Türkçe dersiniz almanız lazım. Eğer bir ürünü ya da bir hizmeti isim hakkı alarak satan kişinin ürününü o kişiden haksız ya da izinsiz bir şekilde korsan yolla alıyorsunuz. Kelime anlamı aşağıdadır. Daha fazla bir ''Hırsız'' ile tartışmak istemiyorum. Tez vs gibi şeylerde kopyala yapıştır yapan insanlardan farkınız yok 🤪
Dipnot:Kendine ait olmayan şeyleri izinsiz alan kimse,çalma eylemini gerçekleştiren kimse, uğru.
O emojiden sonra patladım. 😂

Konu almış başını gitmiş ama merak edilen konuya açıklık getireyim. Dying Light 2'de Denuvo koruması var.

Neden böyle bir kopya koruması tercihinde bulunduklarını Techland'ın topluluk menajeri açıklamış. İlginize.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı