Dying Light 2 kırılır mı?

Kırılırsa güzel olur ama 1050 Ti ile ne kadar zevk alabilirim orası muamma.

Hatırladığım kadarıyla oyunun istediği minimum ekran kartı 1050 Ti. Ama 1050 Ti sahipleri en düşük ayarlarda 17FPS gibi gülünç bir FPS değeri aldıklarını belirtiyorlar. Tabii bunun Denuvo crack korumasıyla alakası olabilir. Denuvo kullanan Resident Evil Village Steam versiyonu crack versiyonuna göre daha kötü FPS değerleri veriyordu.

Hatırladığım kadarıyla oyunun istediği minimum ekran kartı 1050 Ti. Ama 1050 Ti sahipleri en düşük ayarlarda 17FPS gibi gülünç bir FPS değeri aldıklarını belirtiyorlar. Tabii bunun Denuvo crack korumasıyla alakası olabilir. Denuvo kullanan Resident Evil Village Steam versiyonu crack versiyonuna göre daha kötü FPS değerleri veriyordu.

Umarım ileride olacak güncellemelerle oyunun optimizasyonu iyileştirilir.

Oyunun PS tarafı hızlı kırıldı diye PC tarafıda kırılacak diye bir şey yok. 1-2 hafta süreceğini sanmıyorum ben 2-3 ayı var bu oyunun. Daha yeni kontrol ettim Resident Evil Village çıkışından 2 ay sonra kırılmış. Bu da Denuvo kulladığı için aşağı yukarı 2 ayda kırılır. Tavsiyem kırılmasını bekleyeceğinize satın alıp oynamanız. Ne zaman kırılacağını bilmeyip aylarca beklemektense parasını ödeyip oynamanız hem daha mantıklı hem de oyunun hakkını vermek açısından daha doğru bir seçim olur.

Kirilaminin tadını tadacaktır.

Tövbe hocam, ne diyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı