Dying Light 2 kırılır mı?

Far Cry 6 Denuvo ile korunuyor hala kırılmadı zor Denuvo bir sürü garip şeyler deniyor zaten performansı falanda düşürüyor :D

Oyunu satın alanları düşünün benim gibi. Önümüzdeki ay kredi kartı ekstremi öderken onlar beleşe oynamış olacak :D

Tövbe hocam, ne diyorsun?

Her oyun kırılmanın tadına bakacaktır. Yazdım telefonlarda yazıyı doğrusu ile değiştirme özelliği var goya daha çok bozuyor yazıyı.

Oyunun PS tarafı hızlı kırıldı diye PC tarafıda kırılacak diye bir şey yok. 1-2 hafta süreceğini sanmıyorum ben 2-3 ayı var bu oyunun. Daha yeni kontrol ettim Resident Evil Village çıkışından 2 ay sonra kırılmış. Bu da Denuvo kulladığı için aşağı yukarı 2 ayda kırılır. Tavsiyem kırılmasını bekleyeceğinize satın alıp oynamanız. Ne zaman kırılacağını bilmeyip aylarca beklemektense parasını ödeyip oynamanız hem daha mantıklı hem de oyunun hakkını vermek açısından daha doğru bir seçim olur.

PC tarafında istesem de oynayamam. PS4 tarafında oynayabilirim. Korsan linkleri var şu anda görüyorum bazı sitelerde.

Son düzenleme:
Zengin ne ara fakiri kıskanır oldu böyle konularda.

Zenginde oyunu crack indirip oynayabilir, sırf size kırmıyorlar oyunu. Saçma yanıt. Ayrıca senin zengini kıskanman lazım, zenginin seni değil. Senin "herifler oyunu paralı oynuyor her gelen içerikten anında yararlanıyorlar ben burada bedavaya indirip emeğe saygısızlık yapıyorum" demen lazımda. Sen bunu da anlamazsın :D

Son düzenleme:
Korsan oyun oynamayı hiç sevmiyorum önermekte istemiyorum. Ama bu fiyatlarda nasıl oyun alacağım aklıma almıyor cidden. 2015'den beri 2.oyunu bekliyordum ve 350TL ile çıkış yaptı. Biraz düşününce aslında 350TL diğer yeni çıkan oyunlara göre iyi bir fiyat. Ama benim maddi durumumda O'da çok geliyor. Umarım düzeliriz...

Korsan oyun oynamayı hiç sevmiyorum önermekte istemiyorum. Ama bu fiyatlarda nasıl oyun alacağım aklıma almıyor cidden. 2015'den beri 2.oyunu bekliyordum ve 350TL ile çıkış yaptı. Biraz düşününce aslında 350TL diğer yeni çıkan oyunlara göre iyi bir fiyat. Ama benim maddi durumumda O'da çok geliyor. Umarım düzeliriz...
Çok beklersin.

Zenginde oyunu crack indirip oynayabilir, sırf size kırmıyorlar oyunu. Saçma yanıt. Ayrıca senin zengini kıskanman lazım, zenginin seni değil. Senin "herifler oyunu paralı oynuyor her gelen içerikten anında yararlanıyorlar ben burada bedavaya indirip emeğe saygısızlık yapıyorum" demen lazımda. Sen bunu da anlamazsın :D

Aynen aynen 350 TL kendin çalışıp kazandın mı acaba? Nereden bakarsan bak 350 TL bir oyuna verilebilecek bir para değil, en azından benim açımdan. Ayrıca sırf benim gibiler için kırıyorlar yoksa ne için kırsınlar? Parası olan zaten 4 şubata kadar almıştır çıktığı gibi bitirmiştir oyuna yeni içerik gelmeye müsait değil 1. oyunun üstüne koyulmuş versiyonu olduğundan bu imkansız.

Geri
Yukarı