Dying Light 2 ön sipariş verilir mi?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Köşe de birikmiş 210 liram var ve biriktirmeye devam ediyorum. Belki oyun çıkmadan 350 lirayı tamamlayabilirim. Bu yüzden ön sipariş versem mi diye düşünüyorum ancak 350 lirayı verip sistemim kaldırmaz ise veya optimizasyonu kötü olur veya çıktıktan 1-2 ay sonra indirime girip 250 küsur fiyata da düşebilir mi? Diye tereddüt içerisindeyim. Oyun çıkmadan ön sipariş vermek mi mantıklı çıktıktan biraz sonra belki optimizasyon kötü olur düzeltirler veya indirime girer diye beklemek mi mantıklı? Artı olarak sistemim kaldırmama ihtimali de var.

Oyun çıktıktan sonra pek ucuzlayacağını sanmıyorum açıkçası belki çıktıktan 5-6 ay sonra gerçekten indirim olur. Sisteminizin kaldırmama ihtimali varsa hiç bulaşmayın bence.

Köşe de birikmiş 210 liram var ve biriktirmeye devam ediyorum. Belki oyun çıkmadan 350 lirayı tamamlayabilirim. Bu yüzden ön sipariş versem mi diye düşünüyorum ancak 350 lirayı verip sistemim kaldırmaz ise veya optimizasyonu kötü olur veya çıktıktan 1-2 ay sonra indirime girip 250 küsur fiyata da düşebilir mi? Diye tereddüt içerisindeyim. Oyun çıkmadan ön sipariş vermek mi mantıklı çıktıktan biraz sonra belki optimizasyon kötü olur düzeltirler veya indirime girer diye beklemek mi mantıklı? Artı olarak sistemim kaldırmama ihtimali de var.
Dying light güzel bir oyun. Paran varsa al.

Bence ön sipariş saçma bir olay oyun çıktıktan sonrada fiyatı aynı çıkmadan önce de yani beni bildiğim kadarıyla yanlışım varsa kusura bakmayın. Dying Light 2 eminim çok güzel bir oyun olacak paran varsa al.

Cyberpunk 2077'den bir kez dilim yandı. Aynı hatayı tekrar yapmaya niyetim yok. Bence sizde ön sipariş vermeyin. Çünkü bence oyun sıkıntılı bir geliştirme süreci geçiriyor.

Bekle öyle al. Ben Battlefield 2042 aldım , dilim yandı. Optimizasyonu çöp bir oyun. Üstelik yüksek sistemde fps düşmesi yapıyor.

Geri
Yukarı