Dying Light 2 oynarken kasanın arkasında cızırtı sesi geliyor

forzen

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken kasanın arkadından cızırtı geliyor. Bu normal mi? Düz dururken bir şey olmuyor ama oyunlara girince cızırdamaya başlıyor ve oyunu kapayana kadar devam ediyor. Bir de Dying Light 2 açınca çok fazla ses gelmeye başladı kasadan. Sistemim gayet yeterli Dying Light 2 için.

Son düzenleyen: Moderatör:
*Kulağınızla, hatta evde başkaları varsa onlardan da yardım isteyebilirsiniz. Kulağınızı dayayın oyunu açın da denebilir. Çok sorun edilecek bir şey değil kulaklığı takıp duymazdan gelin ekran kartı ise.

Kulaklıgı takınca duymuyorum ama fan sesi duyuluyor fan sesi normal mi? Bir de hocam kasanın önündeki fanlardan geliyor ses sanırsam.

Kulaklıgı takınca duymuyorum ama fan sesi duyuluyor fan sesi normal mi? Bir de hocam kasanın önündeki fanlardan geliyor ses sanırsam.

Ekran kartından burada az da olsa belli oluyor.

Ekran kartından burada az da olsa belli oluyor.

Oyunu açınca geliyorsa ekran kartı ya da PSU'dur. Cızırtı şeklinde olduğunu varsayıyorum. Fan sesi üstünde fan olan her parçadan gelebilir tabii ki. Ek olarak fan sesi ısının yükseldiği durumlarda olur genelde ısı yüksekse sorun olabilir ama fark ederdiniz sorun olsa. ŞU'na bakın belli olur ısılar.

Oyunu açınca geliyorsa ekran kartı ya da PSU'dur. Cızırtı şeklinde olduğunu varsayıyorum. Fan sesi üstünde fan olan her parçadan gelebilir tabii ki. Ek olarak fan sesi ısının yükseldiği durumlarda olur genelde ısı yüksekse sorun olabilir ama fark ederdiniz sorun olsa. ŞU'na bakın belli olur ısılar.

Videoyu atamıyorum galiba.

Ekran kartı hocam bu normal bir şey mi nasıl düzeltirim ya da?

Bir de ekran kartının üstüne dokununca çok sıcak normal mi bu kadar sıcak olması?

Bir de ekran kartının üstüne dokununca çok sıcak normal mi bu kadar sıcak olması?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu uygulamayı kurun videodaki gibi işlemleri yapın sıcaklık belli olur 75 +3-3 dereceler normal sayılabilir. Coil Whine yani o cızırtı sesine yapacak bir şey yok herhangi bir sıkıntısı da olmaz sesten başka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu uygulamayı kurun videodaki gibi işlemleri yapın sıcaklık belli olur 75 +3-3 dereceler normal sayılabilir. Coil whine yani o cızırtı sesine yapacak bir şey yok herhangi bir sıkıntısı da olmaz sesten başka.

Valorant'ta böyle hocam. Ve evet Alt Tab atınca bile ses gidiyor sadece oyun açıkken :/

Valorant'ta böyle hocam. Ve evet Alt Tab atınca bile ses gidiyor sadece oyun açıkken :/

DL2 dede böyle.

DL2 dede böyle.

Bu sisteme Cyberpunk indirsem bir şey olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG20230603011857.jpg
    IMG20230603011857.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG20230603012606.jpg
    IMG20230603012606.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Geri
Yukarı