Sürprizbozan Dying Light 2 oyun içi karanlık

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

heraklit

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GT 640
Anakart
Aspire x3990
İşlemci
i5 2320k
Epic Games'ten Dying Light2 Ultimate Edition aldım ancak her yer zifiri karanlık göremiyorum. Aşağıda ekte de göreceğiniz üzere bende ve bir oyundan aldığım ekran görüntüsü ile daha iyi anlayacaksınız? Bir çözümü veya bu sorunla karşılaşan bir arkadaşımız var mı varsa yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• dyn.jpeg
    dyn.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 252
  • da2.png
    da2.png
    759,6 KB · Görüntüleme: 251
Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW'da deneyip test edebilirsiniz. Bu saatlerde çok sıra da olmaz.

Break güzel düşündüm dostum GeForce'den denedim bu sorunu almadım. Ancak kendi oyunumda devam ediyor

H-hocam el fenerini açacaksınız 😀 (t olması lazım ben kolla oynuyorum alt yön tuşuyla açılıyor)

Kardeşim konu açarken iki tane görsel bırakmıştım yukarıya aynı mekanda sayılırlar T ye basınca fener açılıyor biliyorum ancak konu fener veya gama değil direkt biliğin önünü göremeyecek kadar karanlık hata bu yönde

Oyunun içerisinde aynı yerde gayet açık ve güneşli hava olması gerekirken aynen fotoğraftaki gibi :d Geforce now dan girince böyle bir sorunla karşılaşmadım :d tekrar edeyim netleşsin

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    866,6 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Break güzel düşündüm dostum GeForce'den denedim bu sorunu almadım. Ancak kendi oyunumda devam ediyor

Kardeşim konu açarken iki tane görsel bırakmıştım yukarıya aynı mekanda sayılırlar T ye basınca fener açılıyor biliyorum ancak konu fener veya gama değil direkt biliğin önünü göremeyecek kadar karanlık hata bu yönde

Oyunun içerisinde aynı yerde gayet açık ve güneşli hava olması gerekirken aynen fotoğraftaki gibi :d GeForce NOW'dan girince böyle bir sorunla karşılaşmadım :d tekrar edeyim netleşsin

Eğer GFN'de ki oyun ayarlarıyla bilgisayarında ki oyun ayarları aynı ise, ekran kartı ayarlarınla ilgili olabilir.

Sorun büyük ihtimal sisteminizin kaldırmaması ile ilgili, o sistemin oyunu açması bile şaşırtıcı. Açsa bile oynatmaz zaten.

haha valla 15 20 fps alıyorum şaka gibi ancak birkaç yerde gördüğüm kadarıyla sistemi iyi olup yine aynı hatayı alan var sonucta 1 fps bile verse böyle bir sonuc vermemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

:D açıldı yani diğer arkadaşa yazdıgım gibi 15 fps aldım :ddd hiçbir şey yok oyunda gaması falan her şey custom. ilk bakış yapmak istedim sadece zaten oyanamam sistemle ve böyle bir sorunla karşılaştım
FPS sorunu için DL1'de oyunun Steam dosyalarından çözünürlüğü oyunun izin vermediği seviyelere düşürebiliyorduk. Burda var mı bilmem ama denenebilir.

Oyunun içerisinde aynı yerde gayet açık ve güneşli hava olması gerekirken aynen fotoğraftaki gibi :d Geforce now dan girince böyle bir sorunla karşılaşmadım :d tekrar edeyim netleşsin
Aynı mekanda olduklarını fark etmemişim karanlık bir yerdesin sanıyordum pardon.

Geri
Yukarı