Çözüldü Dying Light 2: Reloaded Edition Epic Games'de yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metrofm123

Centipat
Daha fazla  
Başlıktakı olduğu gibi. Uygulamadan denedim bölgenizde yok dedi. Sitesindende denedim yok dedi. Epic'te 350TL gözüküyor bir de indirimde. Bende mi sorun var yoksa Epic'den Dying Light 2 kaldırıldı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ticket'a cevap geldi arkadaşlar.

"We have temporarily disabled specific versions of our titles on Epic, due to market demand and economic conditions in turkey. Thank you for your patience as we work hard on a solution to bring the best Value and offer to all versions of our titles. If you have already purchased the affected version of the title, it'll remain in your library for future Access."

Kısa süreli bir şeymiş. Türkiye'deki durumdan dolayı kapatmışlar kısacası. Açılacakmış.
Oyuna önceden sahip olanların erişimiyle ilgili bir sorun yoktur umarım. Oyunu olupta mevcut durumda oynayan var mı? Satın alım kısmında mevcut değil deyince sadece evham yaptım. Oyunu önceden satın almıştım. En son kontrol ettiğimde kendi kütüphanemde indirilebilir olarak duruyordu.
Sadece mağaza da durum bu. Kütüphanende var ise bunu kapatamazlar.

Zam yapıyoruz demenin başka türlüsü oldu, 7 marta kadar steam üzerinden 19.99 dolar'a satın alınabiliyor. Eğer üstünde bir fiyata satışa sunarlarsa epicte steam üzerinden satın alacağım ben de.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatacağım gibi olacak Epic'te problem var bende Epic'ten baktım aynı hata devam ediyor hala ama ben Ultimate Edition'u Steam'dan almıştım zamanında dolara geçmeden önce.
Oyun Reloaded sürüm olarak gözüküyor şu an Steam da. Ücretsiz deneme olayı vardı bitmedi mi bu?
Ondan dolayı mı yoksa başka bir olay mı var çünkü Ultimate Edition yok gözüküyor anlamadım bu paketin olayını.

Konuyu hortlatacağım gibi olacak Epic'te problem var bende Epic'ten baktım aynı hata devam ediyor hala ama ben Ultimate Edition'u Steam'dan almıştım zamanında dolara geçmeden önce.
Oyun Reloaded sürüm olarak gözüküyor şu an Steam da. Ücretsiz deneme olayı vardı bitmedi mi bu?
Ondan dolayı mı yoksa başka bir olay mı var çünkü Ultimate Edition yok gözüküyor anlamadım bu paketin olayını.
Mağaza oyun arama kısmından "Dying Light 2 Ultimate Edition" yazdığınızda üzerinde "Kütüphanede" yazısı yazıyor olması lazım daha önce satın aldıysanız. Ne yazıyor o şekilde baktığınızda?

Mağaza oyun arama kısmından "Dying Light 2 Ultimate Edition" yazdığınızda üzerinde "kütüphanede" yazısı yazıyor olması lazım daha önce satın aldıysanız. Ne yazıyor o şekilde baktığınızda?

Şaşırtıcı bir şekilde kütüphane simgesi çıkmıyor Ultimate upgrade var Edition çıkmıyor paket yokmuş gibi arama kısmıda.
Kütüphanede de gözükmüyor.
Gerçi şu an dışarıda olduğum için mobil üzerinden Steam'ı çektim.
PC üzerindeki Steam üzerinden de fotoğraf göndereceğim orada kütüphaneden kısmı vardı sağ köşede oradan bakınca elimde olan DLC'ler gözüküyordu. O kısımda Ultimate falan yazıyordu ama üstüne tıkladığımda en son ana sayfaya atıyordu. Onun da fotoğrafını çeker atarım.
Yanlışlık falan mı oldu yoksa paket mi değişti ya da hata mı oldu bilmiyorum bakalım.

Şaşırtıcı bir şekilde kütüphane simgesi çıkmıyor Ultimate upgrade var Edition çıkmıyor paket yokmuş gibi arama kısmıda.
PC üzerindeki Steam üzerinden de fotoğraf göndereceğim orada kütüphaneden kısmı vardı sağ köşede oradan bakınca elimde olan DLC'ler gözüküyordu. O kısımda Ultimate falan yazıyordu ama üstüne tıkladığımda en son ana sayfaya atıyordu. Onun da fotoğrafını çeker atarım.
Yanlışlık falan mı oldu yoksa paket mi değişti ya da hata mı oldu bilmiyorum bakalım.

PC versiyondan DLC'ler bunlar gözüküyor. Yani Ultimate Edition DLC'leri bulunuyor olması lazım Ultimate pack falan yazıyor ama burada gözükenlerin çoğuna tıkladığında Steam'ın ana mağaza ekranına atıyor. Önceki fotoğraf da attığım gibi de direkt Ultimate Edition değil Reloaded Edition şeklinde yazıyor oluşu kafamı karıştırdı ve Ultimate Edition paketini de satıştan kaldırmışlar herhalde. Ne amaçladılar kafalarında acaba ya da techland düzenleme mi getirecek ne yapacak artık. Sıkıntı yok gibi sanki. Oyunu güncelleyipte bakmadım 9GB güncelleme var bir şey değişecek mi eksiklik olacak mı diye de bakalım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240303_000153_Steam.jpg
    Screenshot_20240303_000153_Steam.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20240303_000201_Steam.jpg
    Screenshot_20240303_000201_Steam.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20240303_003719_Steam.jpg
    Screenshot_20240303_003719_Steam.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2024-03-03 020457.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-03 020457.png
    121,7 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran görüntüsü 2024-03-03 020512.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-03 020512.png
    126,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

PC versiyondan DLC'ler bunlar gözüküyor. Yani Ultimate Edition DLC'leri bulunuyor olması lazım Ultimate pack falan yazıyor ama burada gözükenlerin çoğuna tıkladığında Steam'ın ana mağaza ekranına atıyor. Önceki fotoğraf da attığım gibi de direkt Ultimate Edition değil Reloaded Edition şeklinde yazıyor oluşu kafamı karıştırdı ve Ultimate Edition paketini de satıştan kaldırmışlar herhalde. Ne amaçladılar kafalarında acaba ya da techland düzenleme mi getirecek ne yapacak artık. Sıkıntı yok gibi sanki. Oyunu güncelleyipte bakmadım 9GB güncelleme var bir şey değişecek mi eksiklik olacak mı diye de bakalım.
Ben anlamadım ne zaman normal dlcleri satın ala bilirim kaç saat sonra

Tamam benim olay çözüldü.

Ben anlamadım ne zaman normal DLC'leri satın alabilirim kaç saat sonra.

Sen ne alacaksın normal DLC'ler dediğin ne.
Oyunda 2 tane paket var şimdi işte.
Reloaded Edition alırsan Bloody ties DLC'sini alıyorsun ana oyun dışında. Ekstra içerik de eklerse ekler.
Bir de Ultimate olanı var.
Ekstradan DLC alacaksan belli bir süresi yok direkt gelmesi lazım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240303_140904_Steam.jpg
    Screenshot_20240303_140904_Steam.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 19
Tamam benim olay çözüldü.

Sen ne alacaksın normal DLC'ler dediğin ne.
Oyunda 2 tane paket var şimdi işte.
Reloaded Edition alırsan Bloody ties DLC'sini alıyorsun ana oyun dışında. Ekstra içerik de eklerse ekler.
Bir de Ultimate olanı var.
Ekstradan DLC alacaksan belli bir süresi yok direkt gelmesi lazım.

Paralı olan DLC'lere normal diyorum Epic'ten alıyorum ben bedava olan DLC'leri alacağım bakayım hata verecek mi

Geri
Yukarı