Dying Light 2. son bölüm düşüncelerim

toprakcan44444

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Gencler. Bugün sizlere Dying Light 2 son bölüm incelemesi yapacağım o zaman başlayalım. (İlk öncelikle bence bu Dying Light 2 afetzedeler sonunda devam edeceğini düşünmüyorum. Çünkü bir eksiklik var. Hatırlıyorsanız Villedor şehri nerdeyse o füzeler tarafından havaya uçulucaktı. Ve Lawan bombayı patlatır ve Villedor şehrini o füzelerden kurtarır. Ama şimdi eğer onu patlatıysa. Lawan büyük ihtimahle ölmüştür. Çünkü füzenin de yanındaydı. He eğer Hakon yaşıyorsa Lawana der ki. Lawan sen buradan git ben bombayı patlatırım diye Lawana söylemiştir. Bunun olduğu çok eminim çünkü Dying Light 2'nin sonunda. Aiden şehri terk eder ve sadece yanlarında. 1 arkadaş görürüz. bunlardan biri Lawan ya da Hakon'dır diye düşünüyorum ki zaten öyledir büyük ihtimalle. Şimdi sonuç olarak Hakon eyer yaşıyorsa hikayede. Tabi oyunun sizin kendi secimlerinizle ile devam eder bu. Hakon eyer yaşıyorsa dediğim gibi Lawan sen buradan git der Lawan'da gider, Hakon bombayı patlatır ve bu sefer Hakon ölür Lawan'ı görürüz. Eğer Hakon öldüyse en iyi sonda onu göremeyiz, Lawan patlatır bombayı. Bu sefer Lawan ölür yani Hakon ve Lawan'ın. Oradan ikisinin de sağ çıkması mümkün değil, sadece 1 kişi hayata kalabilir ve sanırım Dying Light 2'nin ikinci DLC versiyonunuyla o karakterle ve arkadaşıyla devam ederiz. Lawan ya da Hakon birisinden birine işte devam ederiz. Açıkcası bence bu sonla devam edemez. Ben açıkcası oyunun şehrin yok edilmiş sonunda devam edeceğini düşünüyorum çünkü Lawan ve Hakon o zaman ikisi de yaşar. Laboratuvar patlamaz, şehir yok olur açıkcası. Bence en mantıklısı bu gibi duruyor. Çünkü zaten şehrin yarısı füzeler tarafından yok edildi. Durdurmanın anlamı yok. Yani o yüzden o sonda devam edeceğini eminim. Ve açıkcası bir şey fark ettiniz mi bilmiyorum ama eğer madem Harran şehri yok edildiyse nükleer tarafından, e peki madem neden Villedor'da şimdi yok oluyor? Bence Crane'nin gece avcısı olduğundan çok eminim ama bilmiyorum olmayabilir ama bence olması gerekiyor çünkü bir oyunun serisi zaten atıyorum Dying Light 1'de yani the Following'de nükleer sonunda bitiyor, ikinci oyun ise o da aynı şekilde Villedör'ün patlak sonunda bitmesi oluyor, yani aynı olacaklarını sanmıyorum. Hem bu sayede belki Cranen'i görebiliriz. Ancak bana göre eğer Cranel'e eğer bir boss savaşı olacaksa bu büyük ihtimalle secimlerle alakası olacak diye düşünüyorum) evet dediklerim bu kadardı, siz ne düşünüyorsanız yazın.

Dosya Ekleri

• dying-light-2-bad-ending.jpg
    dying-light-2-bad-ending.jpg
    167,3 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı